Literki malucha MIX – Krzesiek – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
8.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

3,87 

Nauka literek poprzez zabawę

Dziecko idąc do szkoły, a nawet jeszcze w przedszkolu poznaje litery polskiego alfabetu. Nauka czytania to jedna z podstawowych rzeczy, które musi osiągnąć młody człowiek, by móc funkcjonować w życiu. Choć na początku może wydawać się to trudne, od czego są pomoce naukowe? „Literki malucha” to zestaw fantastycznych kolorowanek i łamigłówek, które mają na celu utrwalić w dziecku znajomość liter, wskazać ich praktyczne zastosowanie i związek pomiędzy nimi a nazwami otaczających go przedmiotów, takich jak owoce, meble czy zwierzęta. Dziecko kolorując obrazki, poznaje litery i łączy je z rzeczywistymi nazwami.

Kolorowy świat liter

16 stron starannie wykonanych ilustracji do kolorowania to mnóstwo czasu na utrwalanie liter oraz rozwój zdolności manualnych. Dziecko uczy się staranności i obowiązkowości. Wyrabia w sobie cierpliwość. Jednocześnie przyjemne spędza czas. Taka nauka jest bardziej efektywna niż mozolne wkuwanie ścian tekstu i wymawianie nazw liter na ocenę. Jest to też okazja do spędzenia czasu z dzieckiem i bardzo pomysłowy sposób na wspólną naukę dla mniej kreatywnych lub zabieganych rodziców. Specjaliści czuwali nad opracowaniem tej książeczki, więc Ty możesz być spokojny. 

8.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Nauka literek poprzez zabawę Dziecko idąc do szkoły, a nawet jeszcze w przedszkolu poznaje litery polskiego alfabetu. Nauka czytania to jedna z podstawowych rzeczy, które musi osiągnąć młody człowiek, by móc funkcjonować w życiu. Choć na początku może wydawać się to trudne, od czego są pomoce naukowe? „Literki malucha” to zestaw fantastycznych kolorowanek i łamigłówek, […]
Recenzja Rodziców
9