Pojazd RC Mini Mario-Copter – Carrera – Helikoptery RC – Latające pojazdy zdalnie sterowane

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
10
Nasza ocenaCzytaj opinie

167,58 

SKU: 4082983 Categories: , , ,

Polataj sobie z Mario

Przedstawiamy unikalną zabawkę. Quadrocoper, którym steruje sam Mario. Postać doskonale znana z przede wszystkim gier firmy Nintendo oraz opartych na jego motywach bajek i filmów. Pojazd latający posiada wirniki 5,5 centymetrowych. W kolorach niebieskim oraz czerwonym. Kolorowe diody LED oraz licencjonowane od Nintendo kształty świadczą o jego wyjątkowości. Dzieciak może nim sterować za pomocą pilota. Można nim sterować w swobodny sposób lub włączyć opcję auto smart. Sam potrafi lądować! Zabawkę można ładować z domowego gniazdka. Około 30 minut ładowania wystarcza na ekscytujący lot trwający całe 5 minut.

Możesz nim sterować

Quadrocopter wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Przez to jest trwały i bardzo stylowy. Wszystkie elementy począwszy od projektu po odwzorowanie postaci Mario są uzgodnione z firmą Nintento. Co czyni zabawkę markową i elitarną. Spraw za niewielkie pieniądze dziecku (temu małemu i dużemu pamiętającymi stare gry Mario Bros) wielką radość. Zobacz, jak ekscytuje się, gdy jego ulubiony bohater wznosi się w powietrze. Dostrzeż piękno oświetlenia LED. Obserwuj z jaką gracją pojazd się porusza i jak ląduje. Rewelacyjny pomysł na prezent z okazji świąt lub urodzin.

10Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Zdalnie sterowany dron z postacią z kultowej gry Mario. Idealna zabawka dla starszych dzieci, jak i wszystkich fanów tej kultowej gry.
Recenzja Rodziców
10
PLUSY
  • Zdalne sterowanie
  • Wysoka jakość
  • Świetna zabawa
  • Dron Mario