prezent świąteczny dla chłopaka

Silikonowy smoczek ortodontyczny BPC 6m+ – BAYBY – Smoczki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

13,19 

Silikonowy smoczek ortodontyczny – Smoczek zmniejszający ryzyko powstania krzywego zgryzu

Smoczki ortodontyczne są niezwykle ważne dla małego dziecka. Jak powszechnie wiadomo smoczki przyczyniają się do powstawania różnych wad zgryzu. Jednak dzięki współpracy specjalistów wyprodukowany specjalny smoczek niwelujący powstawanie wad zgryzu i dopasowany do faz rozwoju żuchwy dziecka. Takie smoczki są niezwykle pożądane przez rodziców małych dzieci. Smoczki uspokajają i dają możliwość łatwiejszego i spokojniejszego snu dla dziecka, więc pełnią ważną rolę w funkcjonowaniu malucha. Dlatego tak ważne jest by podawać dziecku jak najlepsze smoczki.

Smoczek dla noworodka. Dowiedz się więcej z artykułu „Smoczek dla noworodka – Smoczek dla niemowlaka tak czy nie – Smoczek pod okiem logopedy

Smoczek ortodontyczny – Smoczek z silikonu

Smoczki wykonane są z miękkiego, cienkiego a co najważniejsze bardzo wytrzymałego silikonu. Miękkość i właśnie ta cienka struktura sprawiają, że smoczki nie wpływają na powstawanie wad zgryzu u dziecka. Smoczki idealne przylegają do buźki i utrzymują się w jednej pozycji. Zapewnia to bezpieczeństwo w użytkowaniu przez dzieci i zaakceptowanie smoczka przez dzidziusia. Nie każdy maluch lubi smoczki, a to przez fakt, że mogą one wydawać mu się mniej atrakcyjne niż sutek mamy. Jednak te smoczki są akceptowane przez większość niemowlaków i zyskują coraz większą popularność. Smoczki posiadają praktyczny uchwyt i możliwość przyczepienia do zawieszki.