prezent świąteczny dla chłopaka

Smoczek 0-2m Różowy Z Kotkiem – MAM – Smoczki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

17,76 

Ortodontyczny smoczek MAM – wysoka jakość i bezpieczeństwo Twojego dziecka

Pediatrzy i stomatolodzy wraz z ortodontami współpracowali przy powstawaniu tego smoczka. Smoczki powstały po to by pomagać maluszkom uspokoić się. Naturalny odruch ssania uspokaja niemowlaki. Maluszkom zaleca się podawanie smoczka podczas kolek, by nie przykładać ich do piersi i nie napełniać już i tak bolącego brzuszka. Smoczki od MAM to rozwiązanie godne polecenia. Smoczki dopasowują się do buzi dziecka dzięki czemu zostają cały czas na swoim prawidłowym miejscu. Zapewnia to prawidłowe rozwijanie się uzębienia dziecka. Smoczki dopasowane są również do rozwoju faz żuchwy.

Smoczek dla noworodka. Dowiedz się więcej z artykułu „Smoczek dla noworodka – Smoczek dla niemowlaka tak czy nie – Smoczek pod okiem logopedy

Inteligentny smoczek dopasowany do rozwoju faz żuchwy – Ortodontyczny smoczek dla niemowlaka

Dbanie o prawidłowy rozwój zębów jest ważny dla każdego rodzica. Te smoczki ortodontyczne możecie podawać dziecku bez obaw o późniejsze wady w rozwijaniu się uzębienia maluszka. Opracowano jest w trosce o prawidłowy wzrost i rozwój zębów. Dodatkowo smoczki zostały wykonane z bezpiecznego dla zdrowia dzieci silikonu. Smoczek dzięki temu dopasowuje się indywidualnie do buzi dziecka, dlatego można go nazwać inteligentnym smoczkiem. Duże otwory pozwalają na swobodny przepływ powietrza i oddychanie skóry wokół ust. Przez co nie tworzą się podrażnienia i krostki. Skóra maluszka nie zaparza się.