prezent świąteczny dla chłopaka

Smoczek naturalny Hevea Crown żółty – BIBS – Smoczki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

34,99 

Smoczek uspakajający z naturalnego tworzywa kauczuk Hevea – Ekologiczny smoczek dla niemowlaków

Ekologiczne smoczki to nowość na polskim rynku produktów dziecięcych. Te smoczki cechują się prostotą i elegancją. Wyprodukowano je przez duńską firmę BIBS. W trosce o bezpieczeństwo dzieci i środowisko te smoczki są w 100% organiczne i nie zawierają BPA, PVC ani ftalanów. Te smoczki wykonane z organicznego kauczuku mogą być stosowane już od pierwszych chwil życia dziecka.

Smoczek dla noworodka. Dowiedz się więcej z artykułu „Smoczek dla noworodka – Smoczek dla niemowlaka tak czy nie – Smoczek pod okiem logopedy

Naturalny smoczek z tworzywa z drzewa Hevea

Plusem takiego smoczka jest to, że podczas manipulowania nim przez dziecko maluch nie nabije sobie siniaka. To tworzywo z drzewa Hevea jest bardzo miękkie i elastyczne. Cały smoczek jest naturalny i ekologiczny. Nie ma możliwości żeby w tym smoczku gdzieś tam zagnieździły się bakterie. Nie ma w nim takich luk czy dziurek trudnodostępnych do wyjałowienia. Ponadto tworzywo z drzewa Hevea posiada właściwości antybakteryjne, co powoduje, że bakterie wcale nie lgną aż tak do smoczka jak w przypadku innych smoczków.

Ekologiczny smoczek – Wytrzymały smoczek i elastyczny

Smoczki wykonano w taki sposób aby skóra dziecka posiadała odpowiednią wentylację podczas jego ssania. Dodatkowo osłonkę smoczka wyprodukowano w taki sposób aby zapobiegać zaczerwienieniom, odparzeniom, wykwitom czy krostom. Smoczki idealnie sprawdzą się dla dzieci z wrażliwą i delikatną skórą oraz dla dzieci ze skłonnościami do alergii.

Smoczek zaprojektowany przy współpracy z neonatologami – Smoczek ergonomiczny anatomicznie

Takie smoczki są niezwykle pożądane przez mamy. Smoczki ergonomiczne anatomicznie odpowiadają danemu wieku dziecka. Są przystosowane dla malucha tak, jak pierś matki. Dziecko przy ssaniu takiego smoczka czuje się bardziej komfortowo i bezpiecznie. Dodatkowo taki smoczek jest bardziej bezpieczny dla rozwoju uzębienia i szczęki dziecka.