prezent świąteczny dla chłopaka

Smoczek Night 2 szt. – Tommee Tippee – Smoczki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

18,71 

Smoczki Tommee Tippee – Wesołe i stylowe smoczki dla niemowlaków

Tommee Tippee jest producentem smoczków, które są na polskim rynku artykułów dziecięcych już od dłuższego czasu. Smoczki dla niemowlaków od tego producenta cechuje ich wysoka akceptowalność przez dzieci. Dzieje się tak dzięki wykonaniu smoczka w symetrycznym kształcie. Maluszki akceptują takie smoczki bez większych trudności. Czasem zaakceptowanie smoczka może być kłopotliwe, jednak te smoczki nadają się dal dzieci, które niezbyt je lubią. Dodatkowo kształt smoczków jest ortodontyczny co znacznie może zminimalizować późniejsze komplikacje, które powstają przez używanie smoczków.

Smoczek dla noworodka. Dowiedz się więcej z artykułu „Smoczek dla noworodka – Smoczek dla niemowlaka tak czy nie – Smoczek pod okiem logopedy

Bezpieczny smoczek dla dziecka od Tommee Tippee

Smoczki jakie proponujemy są w 100% bezpieczne dla Twojego maluszka. Podając te smoczki nie musisz obawiać się szkodliwych substancji, które mogłyby przeniknąć do organizmu dziecka podczas jego ssania. Smoczki nie zawierają BPA i wykonane są z bezpiecznego silikonu. Taki materiał umożliwia też lepsze przyzwyczajenie się do takiego smoczka. Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie i zdrowiu Twojego dziecka wybierz smoczki od tego producenta. Bezpieczeństwo i jakość Twojego maluszka postawione jest tutaj na pierwszym miejscu.