Star Wars. Więzy krwi – Uroboros – Książki dla młodzieży

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

26,99 

Dwadzieścia lat po wydarzeniach „Powrotu Jedi” nastała era pokoju i okres Nowej Republiki pod rządami senatu galaktycznego. Do czasu. Pod nieobecność Mon Mothmy, byłej przywódczyni Rebelii i pierwszej kanclerz Nowej Republiki, uformowały się dwie potężne polityczne frakcje. Tak zaczyna się najnowsza gwiezdnowojenna przygoda.

Senator Leia Organa stara się jakoś uporać ze stagnacją, jaka stała się wynikiem wzajemnych tarć między frakcjami. Lawirowanie pomiędzy kolejnymi politycznymi zagrywkami to jedno, ale już wkrótce nasza bohaterka będzie musiała zmierzyć się z większymi problemami. Galaktyce bowiem znów zaczyna coś zagrażać, a kto lepiej upora się z zagrożeniem, jak nie legendarna księżniczka Leia właśnie?

To jest rozwiązanie zagadki jak Księżniczka Leia znalazła się w tym miejscu w którym rozpoczyna się nowa saga. Jest to też historia o tym jak to ludzie ciągle popełniają te same błędy, powodując że historia kołem się toczy. A także zapewne niektórzy się zdziwią, że przewrotnie to co wydawało się oczywiste i znane wszystkim mieszkańcom Galaktyki wcale takim nie było.