The Kissing Booth – Insignis Media – Książki dla młodzieży

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

28,99 

Zabawna i wciągająca młodzieżówka

Elle i Lee są nierozłączni, od dziecka się przyjaźnią. Razem organizują stoisko na szkolny festyn. Postanawiają zbudować budkę z całusami. Noah Flynn jest starszym bratem Lee – uważanym za przystojnego łobuza szkolnego. Los chcę, że w budce z całusami stanie sama Elle, a po drugiej stronie znajdzie się Flynn. Czy budka z całusami może połączyć Elle i Flynna? Potajemne randki i rosnąca miłość. Czy to może dobrze się skończyć? Jak rozwinie się znajomość tych dwojga? Co na to Lee? Jak zareaguje jej przyjaciel? Czy budka z całusami sprawi, że się do siebie zbliżą?

Nie jest to książka o jakiś super walorach literackich, to czytadełko na jeden wieczór. Nie zmusza do myślenia, wyciągania wniosków, nie niesie wartości. Cechuje ją lekki język i lekko trywialna tematyka. Bardzo zabawna, lekka i w pewnym sensie urocza historia dla młodzieży. Głównym wątkiem tej książki jest przyjaźń. Przyjaźń, na dobre i na złe, od najmłodszych lat, najszczersza i najprawdziwsza.

Tak jak przystało na literaturę młodzieżową książkę czytało się szybko i czasem nie łatwo. Perypetie licealnego życia czasem rozbawiały, umilały i cieszyły spędzony czas przy książce. Mimo wszystko lektura nie jest wymagająca, ani przyciągająca, taka w sam raz na jeden letni wieczór.