prezent świąteczny dla chłopaka

Wyścigówka RC dla malucha – Askato – Samochody i pojazdy

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
8
Nasza ocenaCzytaj opinie

57,26 

SKU: 6260276 Category:

Zwariowane autko i jego pilot

Coś dla młodszych, ale już ciekawych świata i pełnych pomysłów dzieci. Autko sterowane zdalnie firmy Askato to połączenie wysokiej jakości wykonania, dbałości o atrakcyjną dla oka małego dziecka kolorystykę, funkcjonalności imitujące prawdziwe auto i mnóstwo zabawy. Kształt autka sugeruje produkt dla dzieci w wieku przedszkolnym, okraszony mnóstwem stylowej czerwieni. W środku z kolei tę wspaniałą maszynę prowadzi pilot ubrany w niebieski kombinezon i kask. Kierowca jest w formie figurki, która może być dowolnie odpinana i wyciągana z samochodu. W ten sposób dziecko może poznać swojego protagonistę. Wszystko sterowane kolorowym żółto – niebieskim pilotem.

Proste zasady i mnóstwo zabawy

Zabawka jest wykonana z wysokiej jakości tworzyw i z dużą dbałością o bezpieczeństwo bawiącego się nią maluszka. Guziki są duże i wyraźne. Funkcje intuicyjne. Sterowanie pojazdem jest wygodne, a samo autko szybkie i zwrotne. Daje małemu uczucie sprawczości, co jest źródłem satysfakcji i pobudza do dalszego działania. Autko zasilane jest 3 bateriami AA, a pilot 2 bateriami AA. Nie są załączone do zestawu. Autko wydaje dźwięki i generuje efekty świetlne. Świetny prezent dla każdego maluszka.

8Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Zwariowane autko i jego pilot Coś dla młodszych, ale już ciekawych świata i pełnych pomysłów dzieci. Autko sterowane zdalnie firmy Askato to połączenie wysokiej jakości wykonania, dbałości o atrakcyjną dla oka małego dziecka kolorystykę, funkcjonalności imitujące prawdziwe auto i mnóstwo zabawy. Kształt autka sugeruje produkt dla dzieci w wieku przedszkolnym, okraszony mnóstwem stylowej czerwieni. W […]
Recenzja Rodziców
8.5