Zawieszka Piłka Sensory – Dumel – Zawieszki dla niemowląt

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

17,90 

Wesoła panda zwisa nad Twoim maluszkiem i zachęca do złapania

Zawieszki dla dzieci w wieku niemowlęcym firmy Dumel charakteryzują się wysoką jakością wykonania, piękną stylistyką i kolorystyką. Zwłaszcza gdy mowa jest o serii BaliBazoo. Ich zwariowana stylistyka, mieszająca kształty, kolory wzory i aktywności przyciąga uwagę dziecka. Gdy zawieszka zwisa sobie jako ozdoba łóżeczka, maluszek z pewnością będzie chciał za nią złapać. Ważne jest więc by umieścić je na tyle nisko, by mogło ją złapać na leżąco. Gdy dotknie, poczuje miłe uczucie z powodu wspaniałej jakości materiału. Kształty są niecodzienne i będzie chciał je obejrzeć. Każda taka aktywność manualna rozwija jego stawy i motorykę dłoni.

Poruszanie wywołuje zabawny szeleszczący dźwięk

Poruszanie zabawką sprawia, że dziecko słyszy szeleszczący dźwięk. Będzie łączyło go z ruchem, co wzmoże jego koncentrację i zdolności sensoryczne. Skorzysta na tym zmysł dotyku, słuchu i wzroku. Możesz opowiadać maluchowi o kształtach i kolorach – czerwonym żołędziu i biało czarnej piłeczce. Na kulce namalowana jest postać uśmiechniętej pandy. Nawet jeśli dziecko jeszcze nie wszystko rozumie, emocjonalnie takie gesty odbiera i zachowuje w swojej pamięci. Wszystko z trwałego i wytrzymałego materiału, więc zawieszkę można używać na dłużej.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabawek i integracji sensorycznej – przeczytaj artykuł „Co to jest zabawka sensoryczna? – Czym jest integracja sensoryczna?