Zestaw Czołgów RC War Tank 9993 2.4GHz Uniwersalny – NoName – Czołgi RC – Pojazdy zdalnie sterowane dla fanów militariów

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
10
Nasza ocenaCzytaj opinie

183,50 

SKU: 6373927 Categories: , , ,

Wojna nigdy się nie zmienia

Przedstawimy niesamowity zestaw – dwa legendarne czołgi T90 w kolorach moro o różnych odcieniach. Rewelacyjny pomysł dla wojowniczych chłopców, którzy chcą toczyć wojny na niby. I nie muszą przy tym tracić wzroku od komputera! Czołgi mają dużą zwrotność, realistyczne ruchy i zdolności specjalne. Obracającą wieżyczką, kontrolki i poziomy życia. W ten sposób bawić można się na wirtualną śmierć i życie. Gra będzie uczyć taktyki i zdrowej rywalizacji. Za niewielkie pieniądze możesz sprawić radość aż dwóm dzieciakom. Lub bawić się razem z nimi – niejeden dorosły ma miłość do militariów.

Ale może być fantastyczna

Zestaw zawiera dwa modele czołgów, dwa kontrolery, gumowe gąsienice i lufy. Oprócz tego po dwie ładowarki sieciowe, akumulatory i baterie. Kupując zestaw, otrzymujesz wszystko, co potrzebne do eksploatacji. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące eksploatacji, użytkowania i montażu zawiera dołączona do zestawu instrukcja obsługi. Wieżyczki mogą obracać się w polu 300 stopni. Specjalny nadajnik 2,4 GHz pozwala bawić się aż na 10 metry. Lampki podczerwoni wyczuwają wirtualne obrażenia i pozwalają na element rywalizacji. Te wyczuwają przeciwnika na odległość 3 metrów. Produkt dla dzieci i dorosłych.

10Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Zestaw gwarantuje dobrą zabawę od razu po wyciągnięciu czołgów z pudełka. Zabawa w wojnę to idealna rozrywka dla dużych i małych chłopców.
Recenzja Rodziców
10
PLUSY
  • Wszystko w zestawie
  • Gotowe do zabawy
  • Jakość
  • Wytrzymałość