Żółwie aż do końca TW – Bukowy Las – Książki dla młodzieży

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

29,99 

Kolejna książka tego autora, która porusza ważne dla młodzieży sprawy. Takimi sprawami jest na przykład, akceptacja samego siebie, własnych ograniczeń oraz istoty przyjaźni.

Książka dla młodzieży

Książka „Żółwie aż do końca” opowiada historię o dziewczynie, która szuka własnej odwagi i siły. Ta opowieść pokazuje nam, jak ważna jest silna wola i chęć bycia waleczniejszym. Pokazuje nam, że nie warto przejmować się opiniami innych na swój temat. Jest to idealna książka dla osób w wieku dojrzewania, w którym to nastolatkowie są narażeni na krytykę ze strony rówieśników i świata wirtualnego. Fabuła i język są dość proste. Książka nie jest zbyt gruba. Dzięki temu czyta się ją szybko i zajmie tylko jeden wieczór.

Szesnastoletniej Azie do głowy by nie przyszło, że będzie prowadzić śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia miliardera Russella Picketta. Jest jednak sto tysięcy dolarów nagrody do zgarnięcia. No i jej Najlepsza i Najbardziej Nieustraszona Przyjaciółka Daisy bardzo chce rozwiązać tę zagadkę!

Dziewczyny wspólnie próbują dotrzeć do Davisa, syna miliardera, którego Aza poznała kiedyś na letnim obozie. Na pozór niewiele ich dzieli, ale tak naprawdę jest to przepaść.

Aza się stara. Stara się być dobrą córką, dobrą przyjaciółką, dobrą uczennicą, a nawet detektywem, jednocześnie zmagając się z obezwładniającymi lękami i dręczącymi myślami, których spirala coraz bardziej się zacieśnia.

Ciekawa książka dla fanów którzy lubią czytać tego autora. I którzy lubią czytać młodzieżowe książki.