prezent świąteczny dla chłopaka

Zwierzątko – Dzwoneczek Różowy – Infantino – Zawieszki dla niemowląt

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
8.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

28,70 

Różowe, słodkie zwierzątko zamieszka razem z maluszkiem

Dzieci lubią zabawki, nawet te, które nie mają nawet roczku. To właśnie w tym okresie dziecko rozwija swoje najbardziej podstawowe funkcje życiowe – zaczyna widzieć, wyraźnie słyszeć i być zdolne świadomie poruszać kończynami. Takie zwisające zabawki, jak prezentowany tutaj dzwoneczek, są świetnym urozmaiceniem spacerów i odpoczynku, ale i okazją do drobnej nauki. Firma Infantino przygotowała zwisającą sensoryczną zabawkę, którą możesz maluszkowi umieścić w wózeczku, łóżeczku lub na pałąku podczas zabawy na macie edukacyjnej. Jest to w gruncie rzeczy prosty, wydający sympatyczny dźwięk dzwoneczek, ukryty w brzuszku jakiegoś Zwierzątka.

Ma w sobie uroczy dzwoneczek

Owo Zwierzątko jest w różowym kolorze i przypomina z buzi pieska lub misia. Jest wykonany z wysokiej jakości trwałego i bezpiecznego dla skóry dziecka materiału. Bardzo przyjemny w dotyku i zwieńczony uchwytem. W ten sposób dziecko może złapać i pociągnąć za niego i być nagrodzone wesoły dźwiękiem dzwoneczka. To rozwija jego zdolności sensoryczne i daje satysfakcję. Takie wrażenia zapisują się w ciele migdałkowym malucha i owocują w nawet i dorosłym życiu. Piękne wykonanie, minimalistyczny ale elegancki styl. I tyle radości, gdy zobaczysz uśmiech malucha.

8.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Różowe, słodkie zwierzątko zamieszka razem z maluszkiem Dzieci lubią zabawki, nawet te, które nie mają nawet roczku. To właśnie w tym okresie dziecko rozwija swoje najbardziej podstawowe funkcje życiowe – zaczyna widzieć, wyraźnie słyszeć i być zdolne świadomie poruszać kończynami. Takie zwisające zabawki, jak prezentowany tutaj dzwoneczek, są świetnym urozmaiceniem spacerów i odpoczynku, ale i […]
Recenzja Rodziców
8.5