prezent świąteczny dla chłopaka

Zwierzęta moje hobby – Arti – Książeczki edukacyjne

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
8
Nasza ocenaCzytaj opinie

12,99 

Książka, która pomoże w wyborze odpowiedniego domowego zwierzątka

Dzięki tej książce edukacyjnej będziesz mógł dobrać odpowiednie zwierzątko do swojego mieszkania. Jest to bardzo ważne, bo taki przyjaciel zostanie z Tobą przez jakiś dłuższy czas. Żeby dobrać odpowiednie zwierzątko, do swojej rodziny pomoże Ci w tym ta książka, ponieważ znajdziesz w niej wiele przydatnych informacji na temat charakteru i typowych cech danego gatunku zwierzątek domowych.

Obecność zwierzaka w domu na dobry wpływ na człowieka

Domowe zwierzątko ma też bardzo dobry wpływ na dziecko, z tego względu, że rośnie w młodym człowieku poczucie odpowiedzialności za drugą żywą istotę. Tworzą się również więzi z takim zwierzątkiem. Dziecko uczy się empatii i troski. Opieka nad domowym zwierzątkiem to również najróżniejsze obowiązki, które czasem na należą do najprzyjemniejszych. Na przykład jednym z takich obowiązków jest wchodzenie na spacer z psem i sprzątania po nim, lub na przykład opróżnianie kociej kuwety.

W tej książce znajdziesz też porady jak dbać i opiekować się domowymi zwierzątkami. Bardzo przyjemna i ciekawa książka dla wszystkich dzieci, które chcą się odpowiednio przygotować na domowego zwierzaka.

8Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Książka, która pomoże w wyborze odpowiedniego domowego zwierzątka Dzięki tej książce edukacyjnej będziesz mógł dobrać odpowiednie zwierzątko do swojego mieszkania. Jest to bardzo ważne, bo taki przyjaciel zostanie z Tobą przez jakiś dłuższy czas. Żeby dobrać odpowiednie zwierzątko, do swojej rodziny pomoże Ci w tym ta książka, ponieważ znajdziesz w niej wiele przydatnych informacji na […]
Recenzja Rodziców
8.5