Zwierzęta. Odkrywam dźwięki – AWM – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

30,14 

Wspaniała zabawa dla bardzo małego bobasa

Pozycja od firmy AWM to połączenie edukacyjnej książeczki z grą dla dzieci w wieku około 2 – 6 lat. Jej zadaniem jest umożliwienie spędzenie czasu rodzica z dzieckiem i opowiedzeniu bobasowi o świecie zwierząt domowych. Są tam kura, koń, owieczka, kogut, piesek i kotek. Na kartach znajdziemy krótkie opowieści, których bohaterami są poszczególnie stworzenia. Są one napisane na tyle interesującym językiem, że dziecko wchłonie w jej świat. Będzie zainteresowane, co dzieje się dalej. Historyjki przemycają fakty na temat tego, w jaki sposób zwierzęta żyją i jakie my, jako ludzie, mamy z nich pożytek, np. krowa daje mleko, a koń pracuje na roli.

Poznamy zwierzątka i odgłosy, jakie wydają

Dziecko nabierze szacunku do żywych istot i wdzięczności do ich pracy. Oprócz tego występuje element edukacyjny – kolorowe przyciski dookoła książeczki są ilustrowane odpowiednimi zwierzętami. Przyciśnięcie każdego z nich wyzwala charakterystyczny dźwięk, jaki dany zwierz wydaje. Dziecko może porównywać ilustracje z poznanymi zwierzętami w opowieści. Samodzielnie wskazywać je i w nagrodę usłyszeć dźwięk. To ma walory dydaktyczne, ale i rozwojowe – dziecko uczy się spostrzegawczości i zdolności kojarzenia. Całość jest kolorowa i świetnie nadaje się na prezent. 

9.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Wspaniała zabawa dla bardzo małego bobasa Pozycja od firmy AWM to połączenie edukacyjnej książeczki z grą dla dzieci w wieku około 2 – 6 lat. Jej zadaniem jest umożliwienie spędzenie czasu rodzica z dzieckiem i opowiedzeniu bobasowi o świecie zwierząt domowych. Są tam kura, koń, owieczka, kogut, piesek i kotek. Na kartach znajdziemy krótkie opowieści, […]
Recenzja Rodziców
9.5