prezent świąteczny dla chłopaka

Zwierzęta Oli. Jesteś super, chomiczku! – Skrzat – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

9,99 

Chomiczek jest słodki, ale lubi się zgubić

Ola odwiedza swojego przyjaciela Julka. Ten w pokoju trzyma chomiczka. Zwierzak ma swój świat i swoje zabawki. Niestety coś się stało i chomiczek zaginął. Ola niewiele myśląc rusza mu na ratunek. Przetrząsa pokój i dom. Szuka go i nie spocznie, dopóki nie znajdzie. Julek na pewno bardzo się ucieszy, gdy jego zwierzęcy pupil w końcu powróci na swoje miejsce. Historia Oli, która rozumie mowę zwierząt i potrafi się z nimi komunikować jest pełna zwrotów akcji, zabawnych sytuacji i odpowiednio nakreślonych postaci. Kładziony przez autorki nacisk na przyjaźń, życzliwość i pomocność powoduje, że książka jest pouczająca i przekazuje pozytywne wartości i postawy.

Ola ratuje chomiczka, zwierzątko Julka

Seria książek o rozumiejącej zwierzęcą mowę Oli to połączenie zabawy, fajnej historii, spędzenia czasu z dzieckiem i nauki czytania. Każdy zeszyt to 32 strony opowieści napisane w formie ciągłego tekstu i komiksu, w którym w dymkach napisane są uproszczone wypowiedzi bohaterów. Ma to służyć treningowi czytania, który wykonywać będzie Twój przedszkolak. Możecie czytać razem, z podziałem na role. Na przykład Ty będziesz Julkiem, a Twoja córcia Olą. Taka nauka czytania na pewno przypadnie jej do gustu. A przy okazji odnajdziecie chomika. 

9.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Chomiczek jest słodki, ale lubi się zgubić Ola odwiedza swojego przyjaciela Julka. Ten w pokoju trzyma chomiczka. Zwierzak ma swój świat i swoje zabawki. Niestety coś się stało i chomiczek zaginął. Ola niewiele myśląc rusza mu na ratunek. Przetrząsa pokój i dom. Szuka go i nie spocznie, dopóki nie znajdzie. Julek na pewno bardzo się […]
Recenzja Rodziców
9.5