prezent świąteczny dla chłopaka

Zwierzęta Oli . Nie płacz już mały rudzielcu – Skrzat – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
8.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

9,99 

Kochany lisek ma kłopoty

Jako że Ola kocha zwierzęta, lubi odwiedzać miejsca, gdzie można je spotkać. Na pewno takim jest las. A tam siedzi sobie płaczący smutny, mały lisek. Co się stało? – pyta Ola. Zgubił swoich rodziców. Trzeba mu pomóc! Historia o tym, że warto pomagać. Dziewczynka przemierza leśne knieje, pyta innych stworzeń i przeprowadza prawdziwe śledztwo. Wszystko po to, by pomóc kochanemu liskowi, by mógł wrócić do rodziny i wszystko skończyło się dobrze. Czy tak się stanie? Przeczytajcie tę opowieść! Napisana w ciepłym, bajkowym stylu. Nie stresuje, a uczy miłości do zwierząt i wrażliwości na potrzeby innych i słabszych.

Ale Ola, dziewczynka o wielkim sercu, na pewno mu pomoże

To, co wyróżnia serię książek o Oli to nie tylko niesamowita bohaterka – zna ona mowę zwierząt i potrafi z nimi rozmawiać! Jest to seria książek z ciekawymi opowieściami o przygodach Oli, ale tak naprawdę pod tym przemycona jest nauka czytania dla przedszkolaka. Najpierw rodzic może dziecku odczytać ją na dobranoc. 32 strony będzie trzymało w napięciu. Następnie dziecko może próbować odczytać komiks, który jest uproszczoną formą tej opowieści. Może nawet podzielicie się na role?

8.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Kochany lisek ma kłopoty Jako że Ola kocha zwierzęta, lubi odwiedzać miejsca, gdzie można je spotkać. Na pewno takim jest las. A tam siedzi sobie płaczący smutny, mały lisek. Co się stało? – pyta Ola. Zgubił swoich rodziców. Trzeba mu pomóc! Historia o tym, że warto pomagać. Dziewczynka przemierza leśne knieje, pyta innych stworzeń i […]
Recenzja Rodziców
8.5