prezent świąteczny dla chłopaka

Zwierzęta Oli. Odwagi mały marynarzu – Skrzat – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
8.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

9,99 

Delfinek, Ola i przygoda

Kim jest ów tajemniczy mały marynarz? To delfinek, którego fale wyrzuciły na ląd. Trzeba mu pomóc. Ola dowiaduje się, że delfin potrzebuje pomocy i śpieszy na brzeg, by go z powrotem oddać morzu, tam, gdzie jego miejsce. Czy jednak się jej uda? Czy zdąży na czas? Czy nic jej nie przeszkodzi? To trzeba przeczytać. Trzymająca w napięciu opowieść napisana w ciepły, bajkowy i trafiający do wyobraźni dziecka sposób. Seria opowieści o Oli uczy odpowiedzialności za swoje czyny, zachęca do pomocy innym, empatii i bycia dobrym człowiekiem.

Książeczka uczy odpowiedzialności i miłości do zwierząt

Wydawnictwo Skrzat opracowało wspaniałą i pomysłową serię książeczek edukacyjny dla dzieci. Jej główną bohaterka jest Ola, mała dziewczynka, która posiadła niezwykły dar – rozumie mowę zwierząt i potrafi z nimi rozmawiać. Lepiej je przez to rozumiem i odkrywa jak wygląda świat z ich perspektywy. Być może można się czegoś od nich nauczyć? Na pewno Twój maluch może nauczyć się czytać – książka jest tak zrobiona, by można ją było czytać jako czytankę lub jako komiks do ćwiczenia. Te prostsze wypowiedzi maluch potrafi już odczytać zupełnie sam.

8.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Delfinek, Ola i przygoda Kim jest ów tajemniczy mały marynarz? To delfinek, którego fale wyrzuciły na ląd. Trzeba mu pomóc. Ola dowiaduje się, że delfin potrzebuje pomocy i śpieszy na brzeg, by go z powrotem oddać morzu, tam, gdzie jego miejsce. Czy jednak się jej uda? Czy zdąży na czas? Czy nic jej nie przeszkodzi? […]
Recenzja Rodziców
8.5