prezent świąteczny dla chłopaka

Zwierzęta Oli. Uciekaj Tygrysku – Skrzat – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9
Nasza ocenaCzytaj opinie

9,99 

Tygrysie problemy w cyrku

Biedny tygrysek ma kłopoty. Ola, jako że kocha zwierzęta, śpieszy mu na pomoc. Rozumie jego mowę , dlatego łatwo jej zrozumieć, o co tygryskowi chodzi. Jest bardzo wystraszony i smutny, że nie może zrobić swoich popisowych numerów. Ola pomaga mu, ale na drodze staje jej przeciwnik, który jest groźny i nieobliczalny. Czy Ola sobie z nim poradzi? Czy przywróci radość tygryskowi i cyrk nadal będzie funkcjonował? To trzeba przeczytać. 32 strony fascynującej, edukacyjnej treści, która przekazuje ważne życiowe wartości, uczy odpowiedzialności, przyjaznego stosunku do innych i uwrażliwia na ich potrzeby. Nie trzeba być postacią z bajki, by być bohaterem w życiu codziennym.

Ola zawsze służy pomocą

Seria z Olą to wspaniałe połączenie pięknie ilustrowanej i elegancko wydanej książeczki z interesująca dla dziecka pouczającą historią i nauką czytania. Specyfiką serii jest przedstawienie opowieści na dwa sposoby – dłuższy i trudniejszy dla dziecka narracyjny tekst oraz bardziej uproszczony, w formie komiksu. Wypowiedzi bohaterów są krótsze i łatwiejsze do odczytania przez dziecko. Można się umówić z rodzicem w czytanie na role. W taki spokojny i atrakcyjny sposób przedszkolak utrwala w sobie prawidłowe czytanie.

9Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Tygrysie problemy w cyrku Biedny tygrysek ma kłopoty. Ola, jako że kocha zwierzęta, śpieszy mu na pomoc. Rozumie jego mowę , dlatego łatwo jej zrozumieć, o co tygryskowi chodzi. Jest bardzo wystraszony i smutny, że nie może zrobić swoich popisowych numerów. Ola pomaga mu, ale na drodze staje jej przeciwnik, który jest groźny i nieobliczalny. […]
Recenzja Rodziców
9.5