prezent świąteczny dla chłopaka

Zwierzęta Oli. Wracaj króliczku – Skrzat – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9
Nasza ocenaCzytaj opinie

9,99 

Ola ma dar

Główna bohaterka Ola ma dar. Potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Interesują ją ich problemy i potrzeby. Jest bardzo empatyczna i dobrze wychowana, więc chętnie im pomaga. Seria książek o sympatycznej Oli to doskonała nauka czytania oraz okazja na spędzenie czasu z maluchem. Książeczki przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym, które dopiero uczą się czytać. Ich konstrukcja pozwala na dowolne spędzanie z nią czasu – zarówno jako czytanka, jak i drobne ćwiczenia. Każda opowieść zapisana jest zwyczajnym, choć pięknie ilustrowanym tekstem. Oprócz tego część wypowiedzi zapisywane jest w chmurkach niczym komiks. Ta prostsza forma jest swego rodzaju próbą dla dziecka w czytaniu.

Edukacyjna i pouczająca

Tym razem Ola usłyszała o smutnym króliczku, który gdzieś się zapodział i trzeba go odnaleźć. Przeżywa w ten sposób sporo przygód. Historia jest ciepła i napisana w bajkowym, przyjaznym stylu. Ola, mimo, że ma nadnaturalne moce, jest zwyczajną dziewczynką z krwi i kości. W ten sposób niejedno dziecko będzie mogło się z nią utożsamić. I polubić ją. 32 strony wspaniałej opowieści, która nie tylko uczy czytania, ale przekazuje ważne życiowe prawdy i uwrażliwia na dobro innych. Uczy empatii, przyjaźni i szacunku. 

9Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Ola ma dar Główna bohaterka Ola ma dar. Potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Interesują ją ich problemy i potrzeby. Jest bardzo empatyczna i dobrze wychowana, więc chętnie im pomaga. Seria książek o sympatycznej Oli to doskonała nauka czytania oraz okazja na spędzenie czasu z maluchem. Książeczki przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym, które dopiero uczą […]
Recenzja Rodziców
9