Zwierzęta. Pierwsze słowa maluszka – Aksjomat – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
7
Nasza ocenaCzytaj opinie

4,99 

Uczymy się mówić

Dzieci już od ponad pierwszego roku życia zaczynają gaworzyć. Usiłują mówić całe wyrazy, a potem nawet całe zdania. Warto im w tym pomóc. Wiadomo, że najlepsza nauka mówienia to właśnie mówienie do dziecka. Warto taką wiedzę także szeregować tematycznie. W tym pomoże literatura edukacyjna. Pozycja „Zwierzęta – pierwsze słowa maluszka” jest przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym lub nawet nieco młodszych. Za pomocą kolorowych i wysokiej jakości obrazków dziecko poznaje zwierzęta i oswaja się z ich wyglądem, nazwą i jej wymową.  

A przy tym poznamy świat zwierzątek

Rodzic dostaje okazje do spędzenia wielu interesujących i uroczych godzin wraz z dzieckiem. Mówi do niego i pokazuje jak wyglądają zwierzęta. Te chwile będą niezapomnianymi wspomnieniami, które będziecie przywoływać jeszcze przez wiele lat. Będziesz pękać z dumy, gdy Twój maluch zacznie łapać nazwy zwierzątek, prawidłowo je powtarzać. A nawet nazywać je, gdy napotka w prawdziwym świecie. Ponadto książeczka stanowi świetne wyposażenie przedszkoli, szkół, świetlic, bibliotek i ośrodków. Nauka poprzez zabawę i relaks jest o wiele bardziej efektywna. 16 stron i elegancka forma to także dobry pomysł na prezent z okazji na przykład trzecich urodzin.

7Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Uczymy się mówić Dzieci już od ponad pierwszego roku życia zaczynają gaworzyć. Usiłują mówić całe wyrazy, a potem nawet całe zdania. Warto im w tym pomóc. Wiadomo, że najlepsza nauka mówienia to właśnie mówienie do dziecka. Warto taką wiedzę także szeregować tematycznie. W tym pomoże literatura edukacyjna. Pozycja „Zwierzęta – pierwsze słowa maluszka” jest przeznaczona […]
Recenzja Rodziców
7.5