prezent świąteczny dla chłopaka

Zwierzęta w lesie i na polanie – Aksjomat – Książeczki edukacyjne

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9
Nasza ocenaCzytaj opinie

16,99 

Poznawaj zwierzątka

Coś dla małych przedszkolaków, lub nawet nieco młodszych maluchów. Wspaniała, pięknie ilustrowana książeczka, która ma na celu pokazanie w atrakcyjny i estetyczny sposób, jakie zwierzęta żyją w lesie i na łące. Z racji prostej formy rzecz nadaje się raczej do pierwszych edukacyjnych rozmów z dzieckiem na temat otaczającego nas świata. Dziecko może zadawać pytania i podziwiać kolorowe ilustracje sarenki, liska lub zajączka. Pozna wiewiórkę i zaprzyjaźni się ze sową. Gdy nieco podrośnie, będzie mogło je rozpoznawać w prawdziwym środowisku naturalnym, na przykład podczas spaceru lub wycieczki.

Znane z polskich lasów i łąk

Książeczka to 18 stron ilustracji zwierząt zamieszkujących las lub łąkę. Często te dwa ekosystemy się przenikają… Obrazki wykonane są w pięknej, ciepłej stylistyce. Kolory żywe i bajkowe. Podpisy pomogą w nauce czytania. W ten sposób jest dla rodzica dużo łatwiej opowiadać dziecku o przyrodzie i świecie. Taka zabawa nie tylko da dziecku pierwszą wiedzę, ale i uwrażliwi na piękno przyrody i potrzebę jej ochrony. Kto wie, być może Twój maluch, zarażony miłością do fauny i flory, zostanie kiedyś leśnikiem, ekologiem lub… autorem takich książek dla dzieci.

9Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Poznawaj zwierzątka Coś dla małych przedszkolaków, lub nawet nieco młodszych maluchów. Wspaniała, pięknie ilustrowana książeczka, która ma na celu pokazanie w atrakcyjny i estetyczny sposób, jakie zwierzęta żyją w lesie i na łące. Z racji prostej formy rzecz nadaje się raczej do pierwszych edukacyjnych rozmów z dzieckiem na temat otaczającego nas świata. Dziecko może zadawać […]
Recenzja Rodziców
9