prezent świąteczny dla chłopaka

Zwierzęta w obrazkach – Pasja – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
8.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

3,99 

Poznawaj zwierzęta domowe

Coś dla maluchów w wieku przedszkolnym. Wydawnictwo Pasja dostarczyło pozycję dla takich dzieci, za pomocą której rodzic może wytłumaczyć dziecku, jakie są zwierzęta domowe, gdzie mieszkają i w jaki sposób się odżywiają. A pośrednio – w jaki sposób należy o nie dbać i jak się o nie troszczyć. Kolorowe plansze, ciepłe, bajkowe ilustracje i podpisy łączą w sobie miłe spędzanie czasu z dzieckiem, które buduje więzi, pierwszą edukację, naukę nazywania zwierząt oraz drobną naukę czytania. Takie wielofunkcyjne edukacyjne pozycje są szczególnie wartościowe i istotne na tym etapie rozwoju młodego człowieka.

Dowiedz się, jak żyją

10 stron w formacie 14,5 x 14,5 cm to świetna pomoc dydaktyczna. Oczywiście przyda się zarówno jako element spędzania czasu z dzieckiem w domu. Ale także bardzo przydatna może okazać się na wyposażeniu szkoły, przedszkola, świetlicy, ośrodka lub biblioteki. Niejeden nauczyciel nauczania początkowego lub wychowawca w przedszkolu powinien rozważyć posiadanie takiego zestawu. Ten drobny wydatek i wysiłek zaowocuje, że dziecko będzie umieć samodzielnie nazwać pieska lub kotka, a Wy będziecie pękać z dumy. Zadowolenie malucha jest bezcenne.

8.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Poznawaj zwierzęta domowe Coś dla maluchów w wieku przedszkolnym. Wydawnictwo Pasja dostarczyło pozycję dla takich dzieci, za pomocą której rodzic może wytłumaczyć dziecku, jakie są zwierzęta domowe, gdzie mieszkają i w jaki sposób się odżywiają. A pośrednio – w jaki sposób należy o nie dbać i jak się o nie troszczyć. Kolorowe plansze, ciepłe, bajkowe […]
Recenzja Rodziców
8.5