prezent świąteczny dla chłopaka

Zwierzęta z zagrody i ich świat – Jedność – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
7.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

15,99 

Pytania i odpowiedzi na temat zwierząt wokół nas

Dzieci mają dużo pytań. Zwłaszcza na temat tego, co nas otacza. A dlaczego krówka daje mleko? A czemu indyk ma korale? Skąd biorą się kurczaczki? Niejeden rodzic może tracić cierpliwość, ale od czego są materiały edukacyjne. Razem z małym możecie zasiąść do lektury, zrobić sobie kakao i poznawać wiedzę na temat zwierząt hodowlanych i tych związanych z rolnictwem. Jak sam tytuł mówi, książka zabierze Was do prawdziwej zagrody, gdzie mieszkają typowe wiejskie zwierzęta – koza, krówka, kurczaki, osiołek. Książka wychodzi naprzeciw pytaniom dzieci i odpowiada im w prosty, ale popularnonaukowy sposób.

Wiejskie życie i praca, która daje pożytek nam wszystkim

Jest skonstruowana tak, by odpowiadała na pytania, które mogą zadawać dzieci. Stara się je przewidzieć, a rodzicowi dać gotowe porady, jak dzieciom odpowiadać tak, by zrozumiały. Mnogość ilustracji i ciekawostek z życia wsi dodatkowo uatrakcyjnia przygodę. Bardzo możliwe, że Twój maluch zapragnie wyruszyć do rodziny na wieś lub na spacer po gospodarstwie. Jeden z tytułów brzmi „pokochać” – tak, ta książka ma na celu zaszczepić miłość do zwierząt i szacunek do ich wysiłku. 

7.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Pytania i odpowiedzi na temat zwierząt wokół nas Dzieci mają dużo pytań. Zwłaszcza na temat tego, co nas otacza. A dlaczego krówka daje mleko? A czemu indyk ma korale? Skąd biorą się kurczaczki? Niejeden rodzic może tracić cierpliwość, ale od czego są materiały edukacyjne. Razem z małym możecie zasiąść do lektury, zrobić sobie kakao i […]
Recenzja Rodziców
8