prezent świąteczny dla chłopaka

Zwierzęta. Zgadnij, co to jest. – Zielona Sowa – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
8.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

8,00 

Quiz na wesołe spędzenie czasu

Książki edukacyjne nie muszą być nudne. Nie muszą to być czarno – białe ściany tekstu napisane specjalistycznym i trudnym językiem. Czasem wystarczy prostsza, lecz pomysłowa forma, by było atrakcyjnie i z przekazaniem dużej ilości ciekawej wiedzy. „Zwierzęta, zgadnij co to jest?” To zabawa w formie quizu, która polega na odpowiadaniu na zadane pytania i odgadywaniu, o jakim zwierzęciu może być mowa. Na 8 stronach przypominających plansze teleturniejów dla dzieci, poukrywane są za zamkniętymi okienkami odpowiedzi. Otworzenie ich spowoduje ujawnienie jej. Taka ciekawa i angażująca forma zabawy jest bardzo atrakcyjna dla dzieci i daje okazje do urządzenia na przykład turnieju z wiedzy o zwierzętach podczas spotkania rodzinnego lub towarzyskiego.

Dowiesz się nowych rzeczy o zwierzętach

Książka napisana jest przez specjalistów i zaprojektowana przez pedagogów. Zawiera niebanalne pytania i przekazuje sporo ciekawostek na temat fauny, których dziecko mogło do tej pory nie znać. Bawić optymalnie mogą się dzieci w wieku przedszkolnym lub szkolnym. Nie zaszkodzi obecność rodziców – dorośli też mogą się czegoś nauczyć! Elegancka forma wydania, piękne ilustracje, twarda oprawa i pomysłowe zagadki to cechy, które wyróżniają tą pozycję. Wymiary egzemplarza to 18,7 x 15 cm.

8.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Quiz na wesołe spędzenie czasu Książki edukacyjne nie muszą być nudne. Nie muszą to być czarno – białe ściany tekstu napisane specjalistycznym i trudnym językiem. Czasem wystarczy prostsza, lecz pomysłowa forma, by było atrakcyjnie i z przekazaniem dużej ilości ciekawej wiedzy. „Zwierzęta, zgadnij co to jest?” To zabawa w formie quizu, która polega na odpowiadaniu […]
Recenzja Rodziców
8.5