prezent świąteczny dla chłopaka

ZWIERZOBUS – Dumel – Zabawki interaktywne dla niemowląt

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9
Nasza ocenaCzytaj opinie

68,99 

Edukacyjne koło fortuny – ciekawe, co się wylosuje?

Firma Dumel nie ustaje w dostarczaniu nam coraz nowszych i bardziej oryginalnych zabawek dla dzieci. Edukacyjny Zwierzobus to quiz dla maluchów, który przybrał postać sympatycznego autobusu. Ten jednak jest wyjątkowy, ponieważ oprócz kół ma też kolorowe przyciski i dużą, wyraźną okrągłą tarczę z kategoriami. Zadaniem uczestnika jest pociągnięcie za specjalną dźwignię, co spowoduje losowanie kategorii. Kategoriami są poszczególne zwierzątka – na przykład krowa, owca, małpka. Następnie odczytane zostaną ciekawostki dotyczące danego zwierzaka. Można też sprawdzić potem tak nabytą wiedzę. Mechanizm zadaje pytanie i prosi o wskazanie przyciśnięciem, o jakie zwierzę chodzi. Dodatkową atrakcją jest łatwe przełączanie całości między językiem angielskim i polskim. Możesz zrobić podarunek maluszkowi z Anglii albo spróbować pouczyć swojego nowych słówek.

Świetna zabawa dla maluszka i zdobywanie pierwszej wiedzy

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci w wieku od około 1,5 roku. Powinna służyć długo, gdyż wraz z rozwojem malucha, będzie on rozumiał i odkrywał w Zwierzobusie coraz więcej. Zabawa jest bardzo wesoła i edukacyjna. Wymaga zasilania 2 bateriami AA. Nie są załączone do zestawu. Wymiary opakowania to 35 x 31 x 6,5 cm. 

9Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Edukacyjne koło fortuny – ciekawe, co się wylosuje? Firma Dumel nie ustaje w dostarczaniu nam coraz nowszych i bardziej oryginalnych zabawek dla dzieci. Edukacyjny Zwierzobus to quiz dla maluchów, który przybrał postać sympatycznego autobusu. Ten jednak jest wyjątkowy, ponieważ oprócz kół ma też kolorowe przyciski i dużą, wyraźną okrągłą tarczę z kategoriami. Zadaniem uczestnika jest […]
Recenzja Rodziców
9