prezent świąteczny dla chłopaka

ZwierzoChłopiec. Dzikie życie Malcolma – Lemoniada.pl – Książki dla młodzieży

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

27,99 

Malcom przeżywa przemianę

Malcom, główny bohater opowieści jest typowym szóstoklasistą z problemami i radościami. Jego cechą, która odróżnia go od reszty to to, że niespecjalnie przepada za zwierzętami. Uważa, że są z nich tylko kłopoty i że zachowują się dziwnie. Nawet rodzina go nie rozumiem, która zwierzęta uwielbia i przygarnia do domu. Na szczęście jest wycieczka z okazji końca szóstej klasy. Być może tam Malcom odpocznie od fauny. A gdzie tam! Wycieczka wiedzie wprost na farmę. No czy te zwierzaki muszą być wszędzie? A może wcale nie są takie złe i można je polubić?

Czy zwierzęta naprawdę są wszędzie?!

To niesamowite w jaki sposób autor, David Baddiel, pisze swoje książki dla młodzieży. Na 368 stronach tej opowieści poznamy przygody Malcolma i być może zaobserwujemy jakąś przemianę w nim w stosunku do zwierząt. W końcu na farmie spotka ich mnóstwo z niektórymi nawet bliżej się zapozna. Zwroty akcji, które zaskakują. Mnóstwo humoru, dobrze nakreślone postacie, piękne i dowcipne ilustracje. Język zrozumiały dla dzieci i młodzieży. Napisane z polotem. Takich powieści nam trzeba. Wspaniała pozycja do samodzielnego czytania. 

9.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Malcom przeżywa przemianę Malcom, główny bohater opowieści jest typowym szóstoklasistą z problemami i radościami. Jego cechą, która odróżnia go od reszty to to, że niespecjalnie przepada za zwierzętami. Uważa, że są z nich tylko kłopoty i że zachowują się dziwnie. Nawet rodzina go nie rozumiem, która zwierzęta uwielbia i przygarnia do domu. Na szczęście jest […]
Recenzja Rodziców
9.5