Żyrafka Przenośny uspokajacz – Fisher Price – Zabawki interaktywne dla niemowląt

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

38,99 

Melodie i łagodny szum uspokoją maluszka

Firma Fisher Price przygotowała bardzo pomocny i praktyczny produkt dla rodziców niemowląt i noworodków. Estetyczny i stylowy elektryczny uspokajacz w kształcie białej żyrafy. Jest on wykonany z dużą dbałością o bezpieczeństwo i ergonomiczny rozmiar – producent miał świadomość, że przedmiot będzie w pobliżu małego dziecka i powinien być maksymalnie mobilny. Żyrafa za pomocą cichego głośniczka może emitować spokojne, kojące melodie, odgłosy przyrody ,które będą dla dziecka brzmiały znajomo lub specjalny, opracowany przez specjalistów rodzaj szumu, który dziecko zna z życia prenatalnego.

Można go wszędzie zabrać i umocować

Gdy maluch ma problem z zaśnięciem albo chcesz by jego odpoczynek był maksymalnie regenerujący lub po prostu chcesz by się zrelaksował, połóż blisko niego ten uspokajacz i włącz mu na przykład jedną z 10 pięknych melodii. Są one delikatne i absolutnie nie mają nic wspólnego z kiczem z bazaru. Dziecko uspokoi się, łatwiej zaśnie, a jednocześnie ćwiczyć będzie się jego zmysł słuchu i koncentracji. Pracuje umysł i aparat słuchu. Można go przymocować przy łóżeczku, wózku lub na dywanie. Wspaniały gadżet i prezent dla rodziców nowo narodzonego dziecka.

9.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Melodie i łagodny szum uspokoją maluszka Firma Fisher Price przygotowała bardzo pomocny i praktyczny produkt dla rodziców niemowląt i noworodków. Estetyczny i stylowy elektryczny uspokajacz w kształcie białej żyrafy. Jest on wykonany z dużą dbałością o bezpieczeństwo i ergonomiczny rozmiar – producent miał świadomość, że przedmiot będzie w pobliżu małego dziecka i powinien być maksymalnie […]
Recenzja Rodziców
9.5