Zasłużony Apple iPad

Czy wiesz, że minęło już prawie 12 lat, odkąd pierwszy iPad pojawił się na rynku? Przez nie wszystkie doczekał się wielu modyfikacji i ulepszeń. Jest jednym ze sztandarowych produktów Apple i chętnie wybieranym przez wielu ludzi biznesu, studentów i młodzież. Apple oferuje cztery serie tego urządzenia. Czym się różnią? Co świadczy o ich sukcesie?

Serie Apple iPad

iPad

Urządzenie z tej serii jest najbardziej uniwersalne i zadowoli większość użytkowników. iPad w klasycznej wersji jest wydajny i niezawodny. Jednak co ważniejsze, jest łatwy w obsłudze – bardzo intuicyjny. Cechuje go funkcjonalność i wszechstronność. Nadaje się zarówno do zabawy i rozrywki, jak i nauki czy pracy. Możesz na nim oglądać filmy, słuchać muzyki, jak i rysować, pisać, notować, kontaktować się ze znajomymi itd.

iPad Air

Seria Air jest nieco bardziej zaawansowana od klasycznej wersji. Po pierwsze jest trochę większy. Po drugie większa przekątna ekranu z technologią True Tone oferuje lepsze odwzorowanie barw. Posiada on też wydajniejszy procesor. Dzięki temu praca z różnymi programami będzie komfortowa. Ponadto seria Air ma także w lepszy aparat i jest dostępna z dwiema pojemnościami wbudowanej pamięci. Do wyboru masz opcję z 64 lub 256GB. To jednocześnie dwukrotnie więcej niż w przypadku klasycznego iPada, który ma odpowiednio 32 lub 128GB. Warto dodać, że oba urządzenia nie mają slotu na kartę pamięci.

iPad Mini i Apple pencil

Ten iPad został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy są bardziej mobilni i potrzebują zaawansowanego notatnika, który spełni także funkcje tabletu. Łatwość przeglądania Internetu i łączność bezprzewodowa to jego podstawowe cechy. Zdecydowanie umili Ci czas spędzony w podróży. Ekran oddający naturalne barwy świetnie sprawdza się w oglądaniu filmów. W jego obsłudze pomocny jest także rysik Apple Pencil. Na uwagę zasługuje nowy iPad Mini 6https://lantre.pl/ipad-mini-6-520

iPad Pro

Wyposażony w wyświetlacz Liquid Retina XDR i wysoką rozdzielczość ekranu oferuje niesamowite wrażenia podczas oglądania filmów i prezentacji. Z kolei zaawansowany procesor z czipem M1 sprawia, że Apple iPad Pro to bezkonkurencyjne urządzenie tego typu. Jest na tyle wydajny, że doskonale radzi sobie nawet z obciążającymi system, rozbudowanymi programami graficznymi. Dlatego Ponadto dzięki obsłudze bezprzewodowej technologii 5G, połączenia z internetem odbywają się błyskawicznie. To wszystko czynniki go ultraszybkim narzędziem.

Sukces Apple iPad

Tablety Apple iPad odróżnia od innych wysoka jakość wykonania. Perfekcyjny ekran i płynne działanie. Marka Apple jest pionierem w tworzeniu funkcjonalnych i zaawansowanych tabletów. Zarówno do pracy, nauki, jak i rozrywki. Każdy tablet tej marki możesz zmienić w mini komputer. Umożliwia Ci to dedykowana klawiatura smart keyboard, którą możesz dokupić. Dlatego jej sukces na rynku jest oczywisty. Wszystkie tablety Apple znajdziesz w sklepie lantre.pl

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź