100 pierwszych słówek. Kolory – Edgard – Książeczki edukacyjne

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

17,73 

Seria 100 Pierwszych Słów

W wieku przedszkolnym jedną z głównych umiejętności, którą uczymy malucha to umiejętność prawidłowego wysławiania się, układania zdań i pierwszego czytania. Bardzo pomocne są w tym materiały edukacyjne. Jednym z nich jest seria książeczek edukacyjnych 100 Pierwszych Słów. W każdym wydanym tematycznie tomie dziecko ma okazję zaznajomić się z setką nowych słówek, które opisują otaczające je świat. Mogą to być kolory, zwierzęta, jedzenie, dom, ogród, wyjście na ulicę itp. Na kartach książeczki znajdują się ilustracje podpisane wyraźnym napisem. W ten sposób dziecko łączy obraz z zapisem. Pod wpływem opiekuna lub rodzica uczy się poprawnie wymawiać dany wyraz. Zauważa praktyczne znaczenie używania pisma i poznaje nazwy rzeczy, osób, które już zna. Szereg zadań i poleceń dodatkowych rozwija jego zdolności intelektualne i przygotowuje do nauki w szkole.

Kolorowy świat i kolorowe dzieci

Przedmioty, ludzie i zwierzęta nie tylko mają swoje nazwy i swoje kształty. Mają także kolory. Niektóre charakterystyczne tylko dla siebie, a niekiedy zmienne. Pokazuj dziecku barwy, ucz je nazywać i zapoznawaj z zapisem literowym. Będziesz pękać z dumy, gdy odkryjesz jak Twój maluch mówi o rudym lisie, czerwonej biedronce czy białej wannie lub bałwanku z pomarańczowym nosem.

9.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Seria 100 Pierwszych Słów W wieku przedszkolnym jedną z głównych umiejętności, którą uczymy malucha to umiejętność prawidłowego wysławiania się, układania zdań i pierwszego czytania. Bardzo pomocne są w tym materiały edukacyjne. Jednym z nich jest seria książeczek edukacyjnych 100 Pierwszych Słów. W każdym wydanym tematycznie tomie dziecko ma okazję zaznajomić się z setką nowych słówek, […]
Recenzja Rodziców
9.5