100 pierwszych słówek. Pojazdy – Edgard – Książeczki edukacyjne

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9
Nasza ocenaCzytaj opinie

15,99 

Seria 100 Pierwszych Słów

Seria 100 Pierwszych Słówek to wspaniała pomoc dydaktyczna. Świetnie sprawdzi się w domu, ale i w przedszkolu lub na świetlicy. Także państwo logopedzi i wychowawcy mogą znaleźć w niej użytek. Seria podzielona jest na tomy, a każdy z nich, tematycznie, opowiada o innym wycinku rzeczywistości. Jest całe tony nowych dla dziecka wyrazów związanych z fauną, wyjściem na spacer, pracą na polu, pojazdami, owocami. Wszystko to sprawia, że dziecko zapamiętuje obraz z nazwą, uczy się ją wypowiadać, a z czasem także zapisywać. Książki opracowane przez specjalistów pomagają utrwalić zdobytą przez malucha wiedzę poprzez zagadki i polecenia. Świetna sprawa do pracy z przedszkolakami. 

Czym się jeździ, lata i podróżuje

Tom Pojazdy opowiada o wszelkiego rodzaju samochodach, pociągach, samolotach, rowerach, ciężarówkach, autobusach lub łodziach. Dziecko dowie się, jakie są tego typu maszyny i do czego służą. Wytłumacz, że jednymi jeździmy do babci, innymi wozimy węgiel, a inne służą do latania nad oceanem lub w kosmos. Dziecko będzie łączyć obraz z zapisem literowym. Będziesz pękać z dumy, gdy odkryjesz, jak Twoja pociecha prawidłowo mówi „autobus”, gdy zobaczy taki na ulicy.

9Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Seria 100 Pierwszych Słów Seria 100 Pierwszych Słówek to wspaniała pomoc dydaktyczna. Świetnie sprawdzi się w domu, ale i w przedszkolu lub na świetlicy. Także państwo logopedzi i wychowawcy mogą znaleźć w niej użytek. Seria podzielona jest na tomy, a każdy z nich, tematycznie, opowiada o innym wycinku rzeczywistości. Jest całe tony nowych dla dziecka […]
Recenzja Rodziców
9