prezent świąteczny dla chłopaka

Aktywizujący Słonik – Fisher Price – Zawieszki dla niemowląt

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

49,99 

Zawieszka edukacyjna dla niemowlaka

Słonik zaprojektowany jest w taki sposób aby dostarczał bardzo wiele bodźców małemu dziecku. Niemowlaki uwielbiają bawić się zabawkami o różnych teksturach. Uwielbiają również szeleszczące dźwięki. Słonik przy ściskaniu go czy przytulaniu wydaje właśnie charakterystyczny dźwięk zgniatania. Dziecko dotykając aktywizującego słonika przeżywa masę ciekawych doznań sensorycznych. Na grzbiecie słonia znajdują się wypukłości. Słonik zrobiony jest z różnych materiałów. Na boku słonika wszyte zostały okręgi umożliwiające dziecku poznawanie struktury i wodzenie po nich paluszkiem.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabawek sensorycznych i integracji sensorycznej – przeczytaj artykuł „Co to jest zabawka sensoryczna? – Czym jest integracja sensoryczna?

Ciekawa zabawka dla niemowlaka – bestseller wśród rodziców

Zaciekawić niemowlaka zabawka to czasem naprawdę duży problem. Jednak aktywizujący słonik jak najbardziej poradzi sobie z tym zadaniem. Posiada naprawdę wiele elementów, które zaciekawią maluszka. Największą furorę wśród dzieci robią kolorowe, wystające elementy takie jak trzy kolorowe metki przyszyte do trąby słonika czy wystający z jego buzi listek. Słonik wyposażony jest również w usterko, w którym maluszek może się przeglądać i ćwiczyć mimikę buźki. Ucho słonika jest tak duże, że można nim zakryć oczka maskotki. Dzięki temu możemy pobawić się z maluchem i słonikiem w „A kuku!”. Ponadto zabawka ma bardzo wyraźne i piękne kolory. Cała zabawka budzi naprawdę ciekawe i piękne wrażenie estetyczne. Zabawka pomaga w rozwoju Twojego dziecka stymulując jego wzrok, słuch i dotyk.