ALEX Bath Squiters. Zabawki do kąpieli – dżungla – Dante – Zabawki do kąpieli

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
10
Nasza ocenaCzytaj opinie

35,99 

Kolorowe zabawki do kąpieli

Zabawki do kąpieli dla dziecka wykonane z bezpiecznego materiału i odpornego na dziecięce wodne zabawy. Oprócz trwałości zabawki posiadają też bardzo ciekawe cechy. Można używać ich jako psikawki wodne lub ożywić je w swojej wyobraźni.  Do naszej dyspozycji mamy tutaj prawdziwą wodą ferajnę składającą się ze zwierząt z dzikiej dżungli. Te odważne i zabawne zwierzątka będą umieć urozmaicić każdą kąpiel malucha. Być może to właśnie dzięki tym zwierzątkom dziecko spędzi w wannie o wiele więcej czasu niż dotychczas.

Zabawki do wanny

Kolorowe zwierzątka urozmaicą zabawę w wodzie i pomogą dziecku w budowaniu ciekawych, wodnych opowieści. Łazienka może zmienić się w prawdziwą dżunglę. Zobacz ile frajdy, może przynieść Twojemu dziecku kilka kolorowych zabawek, ze sztucznego materiału. Zabawki posiadają różne struktury i wypukłości, co znacznie ułatwia bawienie się nimi w wannie. Trwałe, odporne na uszkodzenia i bezpieczne zabawki dla dzieci. Super sprawa dla każdego malucha do urozmaicenia wodnych zabaw.

 

10Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Kolorowe zabawki do kąpieli Zabawki do kąpieli dla dziecka wykonane z bezpiecznego materiału i odpornego na dziecięce wodne zabawy. Oprócz trwałości zabawki posiadają też bardzo ciekawe cechy. Można używać ich jako psikawki wodne lub ożywić je w swojej wyobraźni.  Do naszej dyspozycji mamy tutaj prawdziwą wodą ferajnę składającą się ze zwierząt z dzikiej dżungli. Te […]
Recenzja Rodziców
10