Bajki bajeczki. Słowik – Elżbieta Jarmołkiewicz – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

8,99 

Opowieści o słowiku – Elżbieta Jarmołkiewicz

Słowik od zawsze budził sympatię za swój piękny śpiew. Występuje w literaturze wielokrotnie i zawsze to był jego główny atut. W małej powieści napisanej specjalnie dla dzieci autorka Pani Beata Wojciechowska – Dudek opowiada jeszcze szereg innych ciekawych historii z życia słowika. Przemierza on świat i odwiedza różne, często nietypowe osoby jak na przykład cesarza Chin. Historie pełne są ciepłego przekazu, pouczających treści i interesujących zwrotów akcji. Wszystko napisane w przyjemny i przystępny dla dziecka sposób. Autorka pisze dla dzieci. Zna ich język i wie, jak do nich skutecznie przemawiać.

Nastrojowe przygody

Nasza pozycja jest jedną z serii Bajki Bajeczki traktujących o przygodach zabawnych bohaterów i przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Książka jest świetnym pomysłem na prezent urodzinowy lub świąteczny. Z powodzeniem przyda się też na wyposażeniu biblioteki, świetlicy lub przedszkola. Jest piękne i starannie ilustrowana. 24 stronice niesamowitych słowiczych opowieści zdobi twarda, atrakcyjna okładka. Wydana w 2015 roku książka wciąż bawi tysiące dzieci i stanowi świetną okazje do spędzenia z maluchem nieco czasu. Czytanie wspólne książki z dziećmi to jedno z najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa. 

9.5Nasza ocena
Ocena Rodziców
Przyjemna książeczka do czytania dla maluszka przed snem. Bardzo kolorowe obrazki, na których wiele się dzieje. Do czytania dla dzieci w róznym wieku.
Ocena Rodziców
9.5
PLUSY
  • Bajki
  • Kolorowa czytanka
  • Przyjemna książeczka