BIURO DETEKTYWISTYCZNE LASSEGO I MAI. TAJEMNICA SZKOŁY – Zakamarki – Książki dla dzieci – Co czytają najmłodsi?

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9
Nasza ocenaCzytaj opinie

19,99 

Szkolne zagadki

Valleby to urocze szwedzkie miasteczko, w którym dwoje przyjaciół ze szkoły Lasse i Maia prowadzą własne biuro detektywistyczne. Ich zadaniem jest rozwiązywanie dziwnych zagadek i wytłumaczanie niezrozumiałych zdarzeń, które mają miejsce w ich pięknej miejscowości. Niejedna taka przygoda ma miejsce w szkole! Ich świeży, młody umysł jest bardzo pomocny lokalnej policji i gdyby nie oni, niejedna zagadka nigdy nie zostałaby rozwiązana. Bardzo uznana seria opowiadań, wielokrotnie nagradzana przez szwedzką młodzież i dziecięcą publiczność. Warto by i Twoje dziecko poznało te ciekawe opowiadania. Kto wie? Może i ono zostanie kiedyś detektywem!

Kot odgadnie je wszystkie pierwszy?

Tym razem w urokliwym Valleby ktoś rozprowadza fałszywe banknoty. Mieszają się z prawdziwymi i dostarczają coraz więcej kłopotów spokojnym i uczciwym mieszkańcom. Czy można temu zaradzić? Lasse i Maia oraz ich detektywistyczny zmysł ruszają do akcji. Powieść ma 86 stron. Mnóstwo interesujących postaci, wciągających dialogów, zwrotów akcji i nieoczekiwanych rozwiązań. Czytanie książek to jedno z piękniejszych wspomnień z dzieciństwa. Za niewielkie pieniądze możesz sprawić taka radość swoim małym lub nastoletnim dzieciom. Czytanie rozwija wyobraźnię i poszerza słownictwo.

9Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Książka dla dzieci, które uczęszczają do 3 klasy szkoły podstawowej. Dowiedz się, jakie są wszystkie szkolne tajemnice. Wciągająca opowieść.
Recenzja Rodziców
9.5
PLUSY
  • Szkolne tajemnice
  • Do samodzielnego czytania