prezent świąteczny dla chłopaka

Built Paci-finder – Pokrowiec Na Smoczek (baby Pink Mini Dots) – Built – Smoczki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

24,52 

Pokrowiec na smoczek z neoprenu

Dla każdego rodzica liczy się to, żeby smoczek był zawsze pod ręką. Dobrze jest więc wyrobić w sobie nawyk chowania wyparzonych i gotowych do użycia smoczków do pokrowców. Dzięki temu będziemy mieć gotowe smoczki zawsze do użycia. Możemy potraktować to jako naszą broń przed nieustającym płaczem dziecka i niemożliwością uspokojenia maluszka innym sposobem. Dzięki schowaniu takiego smoczka do pokrowiec unikniemy jego zabrudzenia czy zgubienia się go. Pokrowiec z neoprenu możesz zabrać ze sobą wszędzie i dowolnie go przypiąć.

Smoczek dla noworodka. Dowiedz się więcej z artykułu „Smoczek dla noworodka – Smoczek dla niemowlaka tak czy nie – Smoczek pod okiem logopedy

Wygodny pokrowiec dla smoczka

Pokrowiec dla smoczka możesz przypiąć do wózka lub swojej torby. Miej go zawsze pod ręka i w gotowości wraz z czystym smoczkiem wewnątrz pokrowca. Miękki pasek pokrowca umożliwi mocowanie go do wózka, torby czy nawet nadgarstka. Podczas rodzicielskich trudów czasem zapominamy gdzie kładziemy smoczek. Poszukania takiego smoczka mogą być dla całej rodziny nerwowe. Daruj sobie takich złych emocji i miej smoczek zawsze pod ręką. Pokrowiec nadaje się do prania w pralce więc z łatwością zadbasz o jego czystość.