Gra Story Cubes: Medycyna (dodatek) – Rebel – gra towarzyska

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

14,99 

SKU: 843386 Categories: , ,

Skażenie ekologiczne? Trudne przypadki medyczne rodem z serialu „Dr House”?

Twoje opowieści nabiorą medycznego oddźwięku z dodatkiem Story Cubes: Medycyna ! 

Zostań sławnym lekarzem, naukowcem od medycznych eksperymentów lub opowiedz o nowoczesnych zabiegach medycyny estetycznej!

Gra Story Cubes: Medycyna to dodatek do podstawowej wersji składającej się z 9 kości.

Gra Story Cubes: Medycyna składa się z trzech kości, które są dodatkiem do podstawowej wersji.

Posiadasz zestaw podstawowy, a Twoim marzeniem jest zostać lekarzem? Dokup do zestawu podstawowego wersję z kośćmi z dodatku medycyna. Znajdziesz tutaj ikony przedstawiające skojarzenia z: lekami i ich odmierzaniem, strojem do przeprowadzania badań w zakresie przypadków epidemiologicznych, złamaną kość czy karetkę.

Historia którą opowiesz za pomocą kości Story Cubes: Medycyna będzie tylko Twoją opowieścią. Możesz opowiedzieć całkiem zmyśloną opowieść lub spróbować opowiedzieć historię, która przydarzyła się naprawdę wplatając w nią dodatkowe wariacje.

Jak już wiesz, Story Cubes  to wspaniała zabawa dla całej rodziny. Możesz z nią grać ze znajomymi, rówieśnikami… a co najważniejsza w tą grę możesz grać wszędzie! Jeżeli jesteś chory i nie możesz wstać z łóżka Story Cubes pomoże Ci uprać się z nudą. Kto wie? Może dzięki tej grze uporasz się ze swoimi problemami poprzez wyobrażanie i przerobienie trudnego tematu jakim mogą być różne choroby.

Gra bez ograniczeń wiekowych, polecana dla szerszego grona osób.

WARUNKI GWARANCJI
Długość: 24 miesiące