prezent świąteczny dla chłopaka

HeroPacifier Black & Green, 0-6 Months, 2-pack – Herobility – Smoczki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

42,49 

Smoczek zaprojektowany z myślą o dzieciach

Szwedzki smoczek uspokajający to coś wspaniałego dla każdego maluszka. Smoczek wykonano z miękkiego silikonu o ultra cienkiej konstrukcji. Zmniejsza to wystąpienie wad zgryzu u dziecka przy używaniu smoczka. To bardzo ważne by wybierać smoczki, które projektowane są z myślą o ortodontycznym zapewnieniu bezpieczeństwa i prawidłowemu rozwijaniu się uzębienia dziecka. Krawędzie smoczka pokryto delikatnym i bezpiecznym dla zdrowia i skóry dziecka tworzywem. Tarcza smoczka została wykonana w taki sposób by zapewnić dziecku przepływ powietrza. Maluszek uniknie odparzeń w okolicach ust i wszelkim zaczerwienieniom i krostom.

Smoczek dla noworodka. Dowiedz się więcej z artykułu „Smoczek dla noworodka – Smoczek dla niemowlaka tak czy nie – Smoczek pod okiem logopedy

Oddychający smoczek ortodontyczny

Smoczek o anatomicznym kształcie gwarantuje prawidłowy rozwój uzębienia dziecka. Symetryczny kształt smoczka zapewnia to, że maluch używa go prawidłowo. Dodatkowo smoczek posiada osłonkę sterylizującą, dzięki której możemy sterylizować smoczek w mikrofali. Smoczek można myć również w zmywarce. Osłonka zapewnia nam również bezpieczne transportowanie smoczka w torebce lub wózku dziecka. Mamy wtedy pewność, że smoczek nie ulegnie zabrudzeniu. To naprawdę świetny smoczek ortodontyczny, który niweluje zły rozwój zgryzu.

Wszystkie produkty Herobility są całkowicie wolne od BPA i ftalanów.

Smoczki zostały zaprojektowane w taki sposób by przypominały pierś mamy. Więc jeżeli Twój maluch nie lubił pić z butelki lub ssać smoczka, te smoczki powinny spodobać się Twojemu dziecku.