Karuzela do łóżeczka Palma ze zwięrzetami uniw – Goki – Karuzele

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

88,56 

Drewniana karuzela do łóżeczka – Palma ze słodkimi zwierzątkami

Drewniana karuzela w pokoju dziecięcym, to świetny element dekoracyjny oraz edukacyjny. Odpowiednio umieszczona i zamocowana, jest bezpieczna dla dziecka już od jego pierwszych chwil. Na cieniutkich linkach zwisa przepiękna palma, w której okół umieszczone są przeróżne zwierzęta, prosto z prawdziwej dżungli. Twój Maluch zaprzyjaźni się z żółwiem, słoniem, misiem koala, wesołą małpką, groźnym tygrysem, papugami oraz z królem dżungli we własnej osobie – dostojnym lwem.

Takie ruchome elementy przykują uwagę dziecka, zapewniając mu długi czas zabawy.

Karuzela przy łóżeczku dziecięcym – jak ułatwić Maluchowi zasypianie?

Kolorowe elementy i nieszablonowe wykonanie dodadzą jeszcze więcej uroku do przestrzeni dziecięcej. Twoje dziecko pokocha karuzelę i ruszające się na niej zwierzątka. Maluch przeniesie się w całkiem nowy świat – do prawdziwej dżungli. Właśnie dlatego, karuzela może pomóc Maluszkowi w zasypaniu. Zwierzątka pobudzają jego wyobraźnie, a ich jednostajne ruchy uśpią zmęczone oczka dziecka. Maluch będzie kojarzyć karuzelę ze spokojem i wyciszeniem.

Za dnia jednak karuzela może służyć jako bardzo dobra zabawka. Dziecko będzie chętnie wyciągać do niej rączki i chwytać za kręcące się elementy. Dzięki temu nie będzie się nudzić.