Trzecioteścik. Testy sprawdzające – Skrzat – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9
Nasza ocenaCzytaj opinie

5,99 

Pierwszy ważny test

Kiedy dziecko kończy trzecią klasę szkoły podstawowej, kończy się też jakiś etap w jego życiu – edukacji wczesnoszkolnej. Zwanej też nauczaniem początkowym. Wtedy też pisany przez dzieci specjalny test, który podsumowuje wiedzę zdobytą podczas tego pierwszego dużego etapu edukacji szkolnej. Warto przyłożyć się do tego, a zestaw, który dziś proponujemy, będzie świetną do tego pomocą. Trójka specjalistów, państwo Danuta Klimkiewicz, Anna Król i Bożena Płaszewska przygotowali książeczkę dla dzieci, w której znajduje się mnóstwo przykładowych testów przygotowujących do egzaminu 3cio klasisty. Podtytuł Teksty – Pytania – Prawidłowe odpowiedzi sugerują różnorodność zadań i solidne przygotowanie do testu.

Trzecia klasa to już nie dziecinada

Trzecioteścik przygotowano przez specjalistów i ma na celu sprawienie, że w atrakcyjny sposób dziecko będzie zdolne jak najlepiej zdać swój pierwszy duży szkolny egzamin. Książka posiada zabawne ilustracje i zadania sprawdzające całość materiału z trzech lat nauczania początkowego. Polecenia testują każdą dziedzinę wiedzy oraz umiejętności praktyczne, takie jak liczenie, myślenie logiczne i wiedza teoretyczna na przykład z ortografii polskiej. Warto sprawić sobie taki prezent jeśli jesteś rodzicem dziecka w tym wieku. Dobrze zdany egzamin podbuduje pewność siebie Twojej pociechy i doda motywacji do działania w dalszych latach nauki szkolnej. 

9Nasza ocena
Ocena Rodziców
Dobrze zaprojektowana książeczka z testami sprawdzającymi dla trzecioklasisty. Przy rozwiązywaniu takich testów dziecko może się też wiele nauczyć i powtórzyć materiał. Super zrobiona książeczka.
Ocena Rodziców
9.5
PLUSY
  • Książeczka edukacyjna
  • Testy sprawdzające