Pojazdy pierwsze. Słowa maluszka – Aksjomat – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

4,99 

Uczymy się mówić

Nie oszukujmy się – maluch nie nauczy się mówić jeśli nie będzie miał w tym praktyki. Najlepszą metodą jest rozmowa z nim i pokazywanie mu świata jednocześnie wymawiając poszczególne nazwy elementów świata, który go otacza. A najlepiej robić to w atrakcyjnej i przyjaznej dla wzroku dziecka sposób. Specjaliści są zgodni, że nauka poprzez zabawę jest o wiele bardziej efektywna. Jednym z elementów, które nas otaczają. są niewątpliwie wszelkiego rodzaju pojazdy – samochody, traktory, samoloty, autobusy, tramwaje, pociągi, motory. Czy Twój maluch zna je wszystkie? Nasza książeczka pomoże mu w tym.

Czy znasz wszystkie pojazdy?

Książeczki z serii Pierwsze Słowa mają na celu w atrakcyjny sposób wspomóc edukację małego dziecka w wieku wczesnoprzedszkolnym. Na 16 kolorowych i starannie wykonanych stronach maluch poznaje poszczególne typy pojazdu. Piękne zdjęcia i ilustracje są odpowiednio podpisane. W ten sposób dziecko nie tylko uczy się nazywać i wymawiać nazwy pojazdów, ale i czytać. Wspaniała zabawa i miłe chwile z dzieckiem, które będą niezapomniane. Jest to też świetny pomysł na prezent lub element wyposażenia placówek opieki nad dziećmi – świetlica, przedszkole lub ośrodek. 

9.5Nasza ocena
Ocena Rodziców
Super książeczka edukacyjna dla dzieci. Szczególnie mali chłopcy będą zadowoleni poznawaniem nowych pojazdów. Ciekawa kolorystyka i bardzo fajne literki.
Ocena Rodziców
9.5
PLUSY
  • Dobrze się czyta
  • Kolorowa
  • Szybka dostawa