Łatwa nauka – Uczę się liczyć 3+ – YOYO – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

6,99 

Uczymy się liczyć i to na serio!

Już małe przedszkolaki chcą poznawać świat i zdobywać pierwszą wiedzę. Zdziwisz się, jak bardzo są jej chłonne! Warto im w tym pomóc. Nasza seria Łatwa nauka tym razem w wydaniu nauki liczenia do 10. Książeczka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia ma na celu w atrakcyjny sposób zapoznać dziecko z cyframi i wykonywaniem prostych działań w ramach zakresu 0 – 10. Dziecko posługując się 55 kolorowymi naklejkami wielokrotnego użytku, zauważa związek logiczny z cyfrą i rzeczywistą ilością czegoś w przyrodzie. W ten sposób liczenie przestaje być abstrakcyjną nauką, a praktyczną zdolnością życiową.

Żabki, naklejki i cyferki

Zestaw jest wykonany w pięknej, przyjaznej dzieciom ciepłej stylistyce. Jednym z główny zadań jest odpowiednie układanie wielokrotnego użytku naklejek. Te przedstawiają postacie i przedmioty. Oprócz tego dziecko rozwija swoje zdolności manualne i precyzyjnego poruszania dłońmi. Szereg poleceń uruchamia wyobraźnię. Dziecko angażuje się intelektualnie i lepiej zapamiętuje cyfry. Uczy się je wymawiać, nazywać i stosować. Uczy się też prostych działań do 10. Książka i rekwizyty opracowane zostały pod okiem specjalistów. W ten sposób możesz być pewny efektów takiej nauki poprzez zabawę.

9.5Nasza ocena
Ocena Rodziców
Bardzo miła książka do nauki leczenia dla dzieci. Można ją kupić dla przedszkolaków. Świetnie sprawdzi się do domowej nauki liczenia. Naklejki i ciekawe obrazki zachecają do czytania.
Ocena Rodziców
9.5
PLUSY
  • Gra edukacyjna z naklejkami
  • Ciekawie zaprojektowana książeczka