prezent świąteczny dla chłopaka

Smoczek kojący Baby Blue Nr. 2 6-18 miesięcy 2szt. – NUK – Smoczki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

19,45 

Smoczek NUK – Smoczek z lateksu

Smoczki NUK wykonane są z lateksu. Firma NUK opracowała w swoich smoczkach formę ortodontyczną, która pomaga w dobrym tworzeniu się i rozwijaniu warg, języka i mięśni szczęki Twojego dziecka. Dzięki systemowi powietrznemu smoczki NUK pozostają miękkie i pozwalają na swobodny przepływ powietrza między buzią a smoczkiem. Niwelują dzięki temu wszystkie niedogodności jakie powstają podczas ssania smoczka.  Kształt smoczka nie zmienia się podczas ssania co jest niezwykle ważne dla odpowiedniego rozwoju zgryzu dziecka.

Smoczek dla noworodka. Dowiedz się więcej z artykułu „Smoczek dla noworodka – Smoczek dla niemowlaka tak czy nie – Smoczek pod okiem logopedy

Smoczki NUK to bezpieczeństwo Twojego dziecka

Uspokajające smoczki NUK to bezpieczne i bardzo dobre smoczki. Możesz je wyparzyć w gorącej wodzie lub opłukać. Przed pierwszym użyciem smoczka wskazane jest wygotowanie go przez 5 minut. Pamiętaj o tym aby zachować odpowiednią higienę smoczka i wysterylizować go przed każdym użyciem. Nie należy myć smoczków w zmywarce, ponieważ mogą ulec mechanicznym i chemicznym uszkodzeniom wywołanym przez detergenty. Nie umieszczaj smoczka w kuchence mikrofalowej. Pęknięty lub uszkodzony smoczek wymień na inny by dziecko nie uszkodziło sobie nim swoich dziąseł.