prezent świąteczny dla chłopaka

Smoczek Physio Air różowy 12m+ – Chicco – Smoczki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

24,89 

Smoczek Chicco – Uspokajający smoczek z cienkiego materiału

Smoczki Chicco wykonane są z miękkiego i cienkiego materiału. Nie niepokoją dziecko nawet podczas snu. Dzięki temu smoczkowi dla niemowlaka dziecko zaśnie spokojnie. Smoczek do uspokojenia należy podawać w trudnych momentach, kiedy nie jest możliwe inne uspokojenie dziecka. Taki smoczek jest łatwo przyswajalny przez niemowlaka. Smoczki Chicco sprzyjają prawidłowemu rozwojowi jamy ustnej dziecka. Dodatkowo stymuluje naturalne ułożenie języka maluszka. Ten smoczek pozwala równomiernie rozłożyć nacisk języka dziecka na podniebienie.

Smoczek dla noworodka. Dowiedz się więcej z artykułu „Smoczek dla noworodka – Smoczek dla niemowlaka tak czy nie – Smoczek pod okiem logopedy

Miękki i delikatny smoczek dla niemowlaka – Smoczek z otworami wentylacyjnymi

Smoczek posiada otwory wentylacyjne, które umożliwiają cyrkulację powietrza i ograniczają gromadzenie się śliny wokół ust dziecka. Eliminuje to przykre zaczerwienienia i pojawianie się krost lub opryszczki wokół skóry ust. Miękki i delikatny smoczek jest też przyjazny dla skóry malucha. Podstawa smoczka również jest miękka a do tego zaokrąglona. Usta maluszka podczas ssania nie męczą się i niemowlak może odpoczywa. Smoczek zapewnia bezpieczeństwo Twojemu maluszkowi. Możesz go spokojnie podać niemowlakowi bez obaw o zdrowie dziecka.