prezent świąteczny dla chłopaka

Zwierzęta w Afryce – Skrzat – Książeczki edukacyjne

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
7
Nasza ocenaCzytaj opinie

6,99 

Afryka dzika, lecz nieodkryta jeszcze przez Twojego malucha

Wydawnictwo Skrzat po raz kolejny udowodniło, że dba o wychowanie naszych maluchów i dostarczyło pozycję, dzięki której, podczas czytania, dzieci będą się świetnie bawiły i poznają nowe wiadomości o wiedzy świata. Zwierzęta Afryki to coś, przez swoją egzotykę, budzi zainteresowanie i rozpala wyobraźnię wszystkich dzieci. Znane z popkultury, filmów, bajek i Zoo. Ale lepiej by najpierw były one poznane w domowym zaciszu i pokazane przez rodzica, z którym maluch czuje się bezpiecznie. Całość okraszona jest wierszykami na temat zwierząt autorstwa pana Pawła Beresowicza.

Piękno sawanny, te zebry i te żyrafki!

To wszystko sprawia, że książeczkę czyta i ogląda się przyjemnie. Kolorowe, piękne i bardzo bajkowe obrazki przedstawiają typowe zwierzątka żyjące na Czarnym Lądzie. Jest tutaj małpka, żyrafka, zebra, lew, antylopa. A to dopiero początek. W taki zabawny i pełen ciepła sposób, możesz spędzić kolejne piękne popołudnie z maluchem i opowiedzieć o mu o świecie. Kto wie, być może kiedyś pojedziecie na prawdziwe safari? A już na pewno będziesz pękać z dumy, gdy maluch, podczas wycieczki do Zoo, sam będzie Cię oprowadzał i pokazywał zwierzęta. Taka wiedza nigdy nie idzie w las.

7Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Afryka dzika, lecz nieodkryta jeszcze przez Twojego malucha Wydawnictwo Skrzat po raz kolejny udowodniło, że dba o wychowanie naszych maluchów i dostarczyło pozycję, dzięki której, podczas czytania, dzieci będą się świetnie bawiły i poznają nowe wiadomości o wiedzy świata. Zwierzęta Afryki to coś, przez swoją egzotykę, budzi zainteresowanie i rozpala wyobraźnię wszystkich dzieci. Znane z […]
Recenzja Rodziców
7