prezent świąteczny dla chłopaka

Zwierzoboty T.2 Szkolna awaria – Wilga – Książki dla młodzieży

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

9,99 

Opowieść o robotach

Chyba wszystkie dzieciaki, a już w szczególności chłopcy lubią opowieści o robotach i stworzeniach ze szczególnymi zdolnościami. Takie są właśnie Zwierzoboty. Trzy roboto- zwierzaki, stworzone przez naukowca w „Szkolnej awarii” mieszkają na szkolnym strychu. W „Wielkiej ucieczce” muszą dać sobie radę poza nią. Robokot, Iskierka i Flo mają świetny kontakt z dziećmi, nieco gorszy z dorosłymi jak na przykład z panem Woźnym ze szkoły.

Instalacja programu i wirusa

„Szkolna awaria”, to historia, w której to cała szkoła staje na głowie poprzez głupi wybryk jednego z uczniów, który ściągając grę na lekcji informatyki przypadkiem ściąga również wirusa. Wirus szaleje w całej szkole, dzieje się przez niego wiele dziwnych sytuacji. Jak się również okazuje wirus ma też wpływ na naszych bohaterów… Nadzwyczajne zdolności Zwierzobotów na pewno oczarują wszystkich milusińskich, co do tego nie mam wątpliwości.

Humor książki

Warto zwrócić uwagę na świetny humor tych książek. Nie raz czytając je uśmiechniemy się do siebie pod nosem. Co więcej jest to taki rodzaj humoru, który zrozumieją bez problemu również dzieci.

Warto spojrzeć również na sympatyczne i zabawne ilustracje. Jest ich tutaj całkiem sporo, co uprzyjemnia dzieciom czytanie i pomaga dziecięcej wyobraźni.

Duża czcionka i dosyć krótkie rozdziały sprawiają, że seria Zwierzoboty świetnie nadaje się dla milusińskich, którzy niedawno nauczyli się czytać.

Książka polecana zarówno dla dziewczynek i chłopców. Mimo, że tematyka pewnie będzie bardziej przemawiać do chłopców, to na pewno niejedna dziewczynka również pokocha te mechaniczne zwierzaki.