Zmywacze do paznokci

Jak zmyć lakier z paznokci?

Zmywacz do paznokci stanowi jeden z kosmetyków koniecznych przy stylizacji paznokci. Pozwala on pozbyć się płytki resztek starego lakieru i przygotować paznokcie do nowego manicure. Jeszcze do niedawna zakup zmywacza do paznokci nie był problemem. Dziś nie jest już tak łatwo. Preparaty te występują pod wieloma postaciami, różnią się te składem. Dostępne w naszej drogerii zmywacze do paznokci to nowoczesne płyny, których skład został gruntownie przebadany. Dzięki temu naszym klientom możemy zaproponować preparaty bezpieczne, z dobrym składem, w którym nie znajdzie się szkodliwego toulou lub formaldehydów. Oferujemy zmywacze do paznokci z acetonem, jak i bez niego, a także ostatni hit rynku kosmetycznego, czyli suche zmywacze do paznokci.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Zmyje i pielęgnuje

Dobre zmywacze do paznokci to nie tylko te, co zmywają lakier, ale i pielęgnują płytkę paznokcia oraz skórę wokół niego. Największą popularnością cieszą się zmywacze o przyjemnych zapach, delikatne, zwierające witaminy. Rekomendowanymi produktami są zmywacze do paznokci ze składnikami nawilżającymi płytkę paznokcie, prowitaminą B5 (pomaga ona wzmocnić i odbudować płytkę paznokcia), witamina E oraz kompleksami roślinnymi np. z rumianku.

Ważne jest również to, aby w swoim składzie preparaty nie posiadały szkodliwych suspicji. Do nich należą nie tylko szkodliwego toulou lub formaldehydy, ale i aceton, który podrażniająco działa na paznokcie i skórę. W naszym sklepie kupić więc można zmywacze bez acetonu, które poradzą sobie z tradycyjnym lakierem. Oferujemy też zmywacze do hybryd.

Zmywacz może cię zaskoczyć

Zmywacze do paznokci przeszły wielką metamorfozę. Dziś nie są tylko płynem zmywającym resztki lakieru z paznokci. Producenci dbają o to, aby można było je prosto aplikować, a cały zabieg był przyjemny, szybki i bezproblemowy. W odpowiedzi na potrzeby nowoczesnych kobiet powstały zmywacze do paznokci w długopisie czy mazaku. Wyposażone są one w cienką końcówkę, która pomaga usunąć drobne ślady po lakierze powstałe na skórze lub wyrównać krawędzie nałożonego lakieru. W ofertach marek kosmetycznych dostępne są też zmywacze do paznokci hybrydowych czy zmywacze do lakieru żelowego.

Zmywacze do paznokci hybrydowych

W kategorii zmywaczy do paznokci na wyróżnienie zasługują te przeznaczone do ściągnięcia manicure hybrydowego. Panie decydujące się na hybrydy powinny wiedzieć, że resztek lakieru nie zmyją tradycyjnym zmywaczem, potrzebny jest do tego specjalny roztwór. W naszej drogerii kupić można folie do usuwania lakieru hybrydowego oraz waciki bezpyłowe kilkuwarstwowe, które poradzą siebie lakierami hybrydowymi i żelowymi. Do zmycia manicure hybrydowego proponujemy sprawdzone i bezpieczne produkty marek Semilac, Celia czy Eveline.

Zmywacze do paznokci: rodzaje

Podsumowując, zmywacze do paznokci dzieli się przede wszystkim na te acetonowe i bezacetonowe. Te pierwsze szybko zmywają lakier do paznokci i idealnie nadają się do ściągnięcia paznokci hybrydowych i żelowych. Aby się ich pozbyć, należy nasączyć wacik preparatem, przyłożyć do paznokcia i owinąć folią aluminiową na kilka minut. Zmywacze bez acetonu to bezpieczniejsze preparaty, które nie podrażniają skóry i dbają o to, aby nie wysuszyć płytki paznokci, a wręcz przeciwnie- nawilżyć ją. Zmywacze bez acetonu posiadają wiele witamin i wyciągów z roślin działających odżywczo.

Zmywacze do paznokci: sposób aplikacji

Najpopularniejsze są zmywacze w płynie. Znane i używane a one od lat. Nasącza się nimi wacik kosmetyczny i przykłada do paznokci na kilka chwil, płytkę można delikatnie pocierać. Zmywacze do paznokci w płynie to jednak niejedyna możliwość. Producenci tych preparatów proponują zmywacze w gąbce, falansterze, a nawet zmywacze do paznokci w kremie. Wyróżniają się one prostą aplikacją iw wygodnym użyciem.

Jaki zmywacz do paznokci wybrać?

Rodzaj zmywacza do paznokci trzeba dostosować do tego, jaki lakier chce się zmyć. Jego rodzaj, a dokładniej skład można też dobrać do potrzeb paznokci i ich typu. Przy paznokciach normalnych rekomendujemy zmywacze na bazie ekstraktu z moreli, do paznokci sztucznych i wrażliwych preparaty zawierające ekstrakt z rumianku i keratynę, natomiast do cienkich i delikatnych zmywacz do paznokci z witaminą E, B5, ekstrakt z pszenicy i wapnienia. Paznokcie suche i kruche powinno się zmywać zmywaczami zawierającymi aloes.

Pojemność zmywacza do paznokci

Zmywacza do paznokci występują w buteleczkach, pudełeczka, opakowaniach o różnej pojemności. W naszej internetowej drogerii kupić można małe zmywacze podręczne, które można zabrać ze sobą na wakacje, a także duże butelki preparat, które starczą na bardzo długo. Swój wybór warto uzależnić od tego, jak często korzysta się z kosmetyku.

Stylizacja paznokci z nami

Nasza internetowa drogeria to prawdziwy raj dla fanek pięknych paznokcie. Oferujemy wszystko, co potrzebne, aby były one piękne i zdrowe. W asortymencie znajdują się akcesoria do pielęgnacji, które pozwolą wykonać manicure, jak i upiększające lakiery i ozdoby takie jak cekiny, pyłki, brokaty, naklejki. Panie, które nie mogą się pochwalić długimi paznokciami, zakupią u nas sztuczne paznokcie, które można przykleić samodzielnie w domu.