Paznokci

Kosmetyki do stylizacji paznokci

Kobiety uwielbiają dbać o swoje paznokcie. Dłonie traktują jako swoją wizytówkę i nie odmawiają sobie wizyt u manicurzystek. O paznokcie panie troszczą się też w domu. Nakładają na nie odżywki czy oliwki, stosują suplementu diety stymulujące wzrost paznokci czy poprawiające ich kondycję. W domowym zaciszu można także samodzielnie wystylizować paznokcie. W tym pomogą akcesoria i kosmetyki, które dostępne są w naszej drogerii internetowej. Proponujemy tradycyjne lakiery do paznokci, lakiery hybrydowe i żelowe, odżywki do paznokci, a także zmywacze do paznokci.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Modne paznokcie

Zawsze modne, a przy tym uniwersalne i eleganckie są długie i twarde paznokcie naturalne. Można pomalować je na przeróżne kolory czy też sięgnąć po dyskretny manicure francuski. Na niego decyduje się wiele pań, inne chętnie wybierają natomiast mocne kolory lakierów do paznokci oraz ozdoby takie jak cekiny, perełki, naklejki. Paznokciowe trendy zmieniają się co sezon, dlatego z akcesoriami i kosmetykami do paznokci warto być zawsze na czasie. Lakier w modnym kolorze czy paznokcie pomalowane nową techniką stylizacji potrafią odmienić nie jeden look i nadać mu charakteru.

Rodzaje stylizacji paznokci

Czas, kiedy paznokcie jedynie malowało się tradycyjnym lakierem, minął bezpowrotnie. Dziś rodzajów stylizacji jest o wideł więcej. Nie mniej jednak tradycyjne paznokcie pomalowane zwykłym lakierem to nadal najtańsze i najszybsze rozwiązanie. Na tę formę stylizacji paznokci decyduje się nadal bardzo wiele kobiet. Docenia one to, że zabiegi pielęgnujące i upiększające można wykonać w domu, samodzielnie i za niską cenę. Nawet dobrej jakości lakiery do paznokci to wydatek zaledwie kilkunastu złotych. A w naszej drogerii można znaleźć kosmetyki do paznokci w całej gamie kolorystycznej.

Paznokcie hybrydowe

Panie, które nie mają czasu na regularne malowanie paznokci co kilka dni, chętniej wybierają manicure hybrydowy. Dziś nie trzeba robić go w salonie kosmetyczny. Hybrydy w prosty sposób można nałożyć w domu – wyposażając się w specjalne akcesoria takie jak lampy czy lakiery hybrydowe i żelowe. Paznokcie hybrydowe to gwarancja trwałości i estetyki. Wszystkich zachwycają błyszczące lub odwrotnie – matowe kolory. Lakiery hybrydowe i żelowe na paznokcie mogą pozostać w dobrym stanie nawet 2-3 tygodnie. Ich wielkim plusem jest to, że wyglądają naturalnie i nie niszczą płytki paznokcie. W naszej drogerii oferujemy domowe zestawy do manicure hybrydowego, a także szeroki wybór lakierów do tej formy stylizacji paznokci. W naszej ofercie znajdziesz m.in. produkty kultowej marki Semilac, NEESS czy Diamond Cosmetics.

Paznokcie żelowe

Modną formą stylizacji paznokci są też tipsy, czyli inaczej mówiąc paznokcie żelowe. Są one doskonałym wyborem dla kobiet, które nie chcą dużo czasu powielać na malowanie i stylizowanie paznokci. Żel na tipsie lub szablonie gwarantują, że piękny manicure pozostaje w idealnym stanie przez kilka tygodniu, a po tym czasie wystarczy tylko uzupełnić paznokcie. Zwolenniczki tej formy stylizacji paznokci powinny pamiętać, że manicure żelowy można zrobić nie tylko w salonie kosmetycznym, ale i w domu. Pomocne w tym będą dostępne w naszej drogerii lakiery hybrydowe i żelowe do paznokci.

Jak malować paznokcie w domu?

Sposobów malowania paznokci jest bardzo dużo. Większość z nich można zastosować w domu z pomocą lakierów dostępnych w naszej drogerii. Na topie jest zarówno manicure ombre, jak i ten magnetyczny czy gazowy. Na czym polegają najpopularniejsze metody malowania paznokci?

  • Manicure ombre – polega on na stopniowym przechodzeniu kolorów od jasnych do ciemniejszych lub przejścia dwóch-trzech kontrastowych barw; manicure ombre to najmodniejszy sposób malowanie paznokci; można go wykonać, sięgając po standardowe lakiery do paznokci;
  • Manicure magnetyczny – pozwala on uzyskać na paznokciach oryginalny i finezyjny wzór; do jego wykonania potrzebny jest specjalny lakier do paznokci z drobinkami metalu; nie ma jednak czego się obawiać – nałożenie takiego lakiery niczym nie różni się od aplikacji tego zwykłego; po nałożeniu jednej warstwy do płytki paznokcia zbliża się magnes, dołączy do kosmetyku i utrzymuje przez 10 sekund – po jego odsunięciu na powierzchni pojawia się dekoracyjny wzór;
  • Manicure gazetowy (drukarski, literacki) – do jego wykonania potrzebny jest biały lakier do paznokci, czarno-biała gazeta i alkohol; wzorek pojawiający się na paznokciach jest odbity z druku gazety; wykonanie takiej stylizacji jest bardzo proste, a efekt zadziwiający;
  • Manicure one stroke – jest to artystyczna metoda zdobienia paznokci, która wykorzystuje różnej grubości pędzelki o płaskim i przyciętym końcu; aby wykonać manicure one stroke, potrzebne są farby akrylowe o wysokiej pigmentacji i kryciu; na paznokciach można malować różne wzory i motyw np. kwiaty; ta forma malowania paznokci przypomina tworzenie obrazu;
  • Manicure water marble – inaczej tę metodę nazywa się wodnym malowaniem paznokci; dzięki niej każdy paznokcie może mieć inny, niepowtarzalny wzór; do jego wykonania konieczne są różnokolorowe lakiery do paznokci.