Kosmetyki do brwi

Makijaż i stylizacja brwi

Perfekcyjny makijaż powinien obejmować nie tylko oczy, usta czy twarz, ale także i brwi. W naszej internetowej drogerii nie brakuje produktów do stylizacji brwi. Oferujemy cienie, pomady, ołówki i woski. Te kosmetyki do brwi można stosować zarówno przy makijażu dziennym, jak i wieczorowym. Z ich pomocą będzie można nadać im odpowiedni kształt, a taż nabierze różanego charakteru. Dobrze wyprofilowane brwi odświeżające spojrzenie i sprawiają, że twarz wygląda młodziej.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Makijaż brwi

Makijaż brwi można wykonywać różnymi sposobami. Kosmetyki do brwi mogą zabarwiać włoski na dłużej lub tylko na chwile, pozwalają na ich czesanie, przyciemnianie, zmienianie kształtu, a także ujarzmienie niesfornych włosków. Po kosmetyki do brwi mogą sięgnąć zarówno te panie, które są posiadaczkami gęstych brwi, jak i tymi rzadkimi i jasnymi. Te pierwsze powinny w swojej kosmetyczce zawsze mieć żel do formowania brwi, który nakłada się za pomocą szczoteczki lub pędzelka. Jasne i cienkie brwi można stylizować przy pomocy pomady.

Kosmetyki do brwi

Odkąd naturalne brwi wróciły do łask i z powrotem są modne, koncerny kosmetyczne posiadają im wiele czasu. Aby zaoferować swoim klientom to, co najlepsze, proponują szeroką gamę kosmetyków do brwi. W naszej ofercie znajdują się więc pomady, ołówki, mascary, żele, wosk, cienie – a nawet mydło do brwi (które wcale nie służy do celów higienicznych). To, jakie preparaty się sprawdzą, zależy od tego, jaki efekt chce się uzyskać. Produkty do stylizacji należy też dopasować do gęstości i kształtu brwi. Inne produkty będą pomocne przy stylizacji ciemnych i jasnych łuków, inne przy gęstych brwiach.

Kosmetyki do brwi: kredka

Kredka do brwi to podstawowy kosmetyk do ich stylizacji. Dzięki dostępnych w naszym sklepie kredką do brwi bez problemu można wypełnić całe brwi, dorysować brakujące włoski na końcu i na początku. Kredka można stopniowy efekt w zależności od tego, jakiego się oczekuje. Prosta w uzysku może się znaleźć w kosmetyczce nawet makijażowego laika. Nasza drogeria oferuje kredki do brwi z różnymi aplikatorami – proste uzupełnią brwi, ścięte aplikatory wypełnia je w całości. Kredki do brwi dostępne są w całym mnóstwie kolorów, dlatego wybór odcienia nie będzie problemem.

Kosmetyki do brwi: mascary i żele

Maskara do brwi to inaczej żel. Zadaniem tego kosmetyku jest nadanie brwiom objętości. Efekt zastosowania tych preparatów do stylizacji jest natychmiastowy. Żele mogą być używane samodzielnie lub w połączeniu z innymi kosmetykami do brwi np. kredką. Efekt stosowania żelu lub tuszu do brwi to delikatne wyrysowanie włosków i podkreślenie koloru. Panie powinny pamiętać, że efekty stosowania tych kosmetyków do brwi jest naturalny i delikatny.

Kosmetyki do brwi: pomady

Pomady do brwi to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych kosmetyków do brwi. Dają one trwały i mocny efekt. Pomady do brwi charakteryzują się mocną pigmentacją i kremowo-żelową konsystencją. W naszej drogerii oferujemy pomady wodoodporne i te o przedłużonej trwałości. Oferujemy też zestawy, w których do kosmetyku dołączony jest pędzelek, który pozwoli go zaaplikować. Pomady nakłada się, rozpoczynając od końca brwi, a później wraca na ich początek. Taka aplikacja sprawiania, że makijaż brwi nie jest zbyt mocny, a naturalny.

Kosmetyki do brwi: żel

Żele do stylizacji brwi pozwalają utrwalić ich makijaż. Można używać ich solo lub chcąc zlikwidować zbyt napuszone włoski. Łącząc ten kosmetyk z kredką do brwi, uzyska się efekt dużej objętości. Warto wspomnieć, że makijażystki żele do brwi wykorzystują też do utemperowania tzw. baby hair, czyli niesfornych włosków na czole, które pojawiają się przy kucyku czy koku.

Kosmetyki do brwi: cienie

Cienie do brwi to złoty środek to ich stylizacji. Wzmacniają one naturalny kolor i podkreślają kształt łuków brwiowych. Kosmetyk nanosi się specjalnym skośnym pędzlem, aż żądany kształt rysuje się zgodnie z górną linią brwi. Na koniec brwi należy wystylizować spiralą. Cienie do brwi to niezwykle wydajne kosmetyki, które zawsze warto posiadać w swojej kosmetyczce. Chcąc go stosować, warto zakupić akcesoria takie jak szczoteczki i gąbeczki do brwi. Kolor cieni należy dobrać do swojej karnacji. Nasz drogeria blondynkom i paniom o jasnej karnacji proponujemy cienie do brwi w brązowych odcieniach, natomiast ciemniejsze kosmetyki przeznaczone są dla brunetek i szatynek.

Kosmetyki do brwi: bazy

Bazy do brwi można stosować jako odżywkę. Kosmetyki zawierają zazwyczaj proteiny soi, które działają na włoski zmiękczająco. W składach wielu baz znajduje się także keratyna, która wzmacniają brwi. Bazę można stosować rano lub wieczorem. Regularne aplikowanie tego kosmetyku sprawia, że brwi są mniej podatne na wypadanie, wzmocnione i lepiej się układają.

Akcesoria do stylizacji brwi

W ofercie naszej drogerii znajdują się nie tylko kosmetyki do brwi, ale i akcesoria pozwalające na ich stylizację i nakładanie upiększających preparatów. Chcąc wykonać perfekcyjny makijaż brwi, warto zaopatrzyć się w szczoteczki i grzebyki do modelowania brwi, paski do depilacji, szablony do brwi, które nadadzą im idealny kształt.