1 2 3 z Gąską – Galaktyka – Bajki i baśnie

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
8.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

13,99 

Wesoło, ale i edukacyjnie

Coś dla maluchów w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym. Książeczki „Z Gąską” to seria krótkich, ale bardzo stylowo wydanych książeczek edukacyjnych dla dzieci, dzięki którym dorośli w atrakcyjny sposób mogą opowiedzieć świat. Kolorowo ilustrowane przygody sympatycznej Gąski dotyczą różnych dziedziny życia i prostej wiedzy, którą poznają małe dzieci. Tym razem historia toczy się wokół cyferek i kolorów. Dziecko poznaje cyferki, uczy się je nazywać i odróżniać. Oprócz tego poznaje kolory. Potrafi powiedzieć, że coś jest czerwone lub zielone i dlaczego.  Świetny materiał na prezent dla maluszka, lub jako uzupełnienie wyposażenia przedszkoli, lub świetlicy.

Sympatyczna gąska opowiada dzieciom świat

Laura Wall, autorka serii Z Gąską, w zgrabny sposób łączy zabawę, ciekawą dla dziecka opowiastkę z nauką i prostymi poleceniami. Ma w tym doświadczenie, a jej pozycje zawsze świetnie komponują się z nauką pod okiem specjalistów w przedszkolu lub szkole. Spędź miłe chwile ze swoim dzieckiem. Obserwuj, jak uczy się liczyć i nazywać kolory. Zobaczysz jak to miłe uczucie zauważać, gdy dziecko robi postępy. Razem z Gąską znacznie łatwiej opowiesz dziecku świat, który Was otacza.

8.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Wesoło, ale i edukacyjnie Coś dla maluchów w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym. Książeczki „Z Gąską” to seria krótkich, ale bardzo stylowo wydanych książeczek edukacyjnych dla dzieci, dzięki którym dorośli w atrakcyjny sposób mogą opowiedzieć świat. Kolorowo ilustrowane przygody sympatycznej Gąski dotyczą różnych dziedziny życia i prostej wiedzy, którą poznają małe dzieci. Tym razem historia toczy […]
Recenzja Rodziców
9